Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Всеукраїнські змагання з альпінізму серед ветеранів у 2017 році

Чемпіонат ФАіС України в класі великих гір серед ветеранів проводиться - з 1 березня до 30 вересня, в горах Росії, Грузії та Європейських країн. 

До участі у змаганнях допускаються збірні команди областей та м. Києва  спортивних і альпіністських клубів – членів Федерації. 
Залік результатів відбувається по особисто-командно-клубному принципу. Змагання вважаються такими, що відбулись, якщо прийняли участь не менше як 4 команди.
 
 
Змагання в скельному класі проводяться у двох вікових групах: 1 група – чоловіки 50-59 р. і жінки - 50-59 р.; 2 група - 60 р. і старші. Якщо в групі менше трьох команд, групи об’єднуються в одну.
До змагань допускаються спортсмени обох статей із кваліфікацією не нижче підтвердженого 2-го спортивного розряду з альпінізму і віком не менше 50 років для жінок та не менше 50 років для чоловіків.
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше як за 10 днів до початку змагань до Федерації альпінізму і скелелазіння України на адресу: вул. Інститутська, 20/8, Київ, тел.: (044) 253-7574.
Iменна заявка на участь у змаганнях повинна бути завірена печаткою регіональної фізкультурно-спортивного диспансеру, органом виконавчої влади з питань фізичної культури Федерації і  подається до Мандатної комісії у класі малих гір в день приїзду учасників, а в заочному класі - разом зі звітом.
Строк здачі звіту в заочному класі в суддівську колегію Федерації до 31 жовтня 2017 р.
Склад команди визначається під час подачі заявки до Мандатної комісії. Учасники повинні мати з собою документ, що засвідчує особу, з датою народження, підтвердження спортивної кваліфікації.
Протоколи про результати змагань надсилаються до Федерації протягом 10 днів.
 
Добавлено: 21.04.2017