Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация

Ярослав Ткач майстер спорту України!

Знайомимось ще з одним спортсменом, хто виконав норми майстра спорту у 2019 році. Це Ярослав Ткач, м.Кропивницький, особистий тренер Микола Побережець.

Ярослав Ткач в цьому сезоні став володарем молодіжного європейського Кубка зі швидкості, виграв Чемпіонат Світу серед школярів, завоював чотири золотих нагороди на європейських молодіжних кубках та став володарем українського кубку зі швидкості.

На головних світових молодіжних стартах, Чемпіонаті в Арко, Ярослав став четвертим.

Свою спортивну кар'єру Ярослав починав як багатоборець, став учасником перших юнацьких олімпійських ігор у Буенос-Айрєсі в 2018 році.

Зараз Ярослав зосередився на швидкості. В цьому році випробував себе і на дорослих європейських стартах - впевнено увійшов в фінал.

4 золота молодіжних європейських змагань та титул володаря європейського кубка говорять самі за себе!

Вітаємо Ярослава з присвоєнням йому в цьому році звання майстра спорту України! Вітаємо його особистого тренера Миколу Побережця !