Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Заочний Чемпіонату Євро-Азіатської Асоціації альпінізму

30 листопада 2019 року відбулося суддівство заочного Чемпіонату Євро-Азіатської Асоціації альпінізму (Чемпіонат Світу) 2019 року, висотний клас. Головний суддя чемпіонату Валієв К.Ш. (Казахстан, м.Алмати). Суддівство пройшло в режимі скайп-конференції.
 
У чемпіонаті взяло участь 6 команд з чотирьох країн. Команда з міста Києва посіла шосте місце за сходження на вершину Хан-Тенгрі з Півночі, маршрут Саламатова.
 
 
1 грудня 2019 року відбулося суддівство заочного Чемпіонату Євро-Азіатської Асоціації альпінізму (Чемпіонат Світу) 2019 року, висотно-технічний клас. Головний суддя чемпіонату Копійка Г.В. (Україна, м.Харків). Суддівство було проведено в режимі скайп-конференції.
 
Взяли участь в чемпіонаті 7 команд з трьох країн. 
 
Команда Харкова отримала бронзову нагороду за сходження на вершину Монблан по маршруту «Divine Providence». У протоколі є ще українські команди: шосте місце команда Суми за сходження на вершину Абудалаурис Чаухи, маршрут «МИФ», сьому місце команда Київ за сходження на вершину Мармолада Омбрета по південної стіни, маршрут "Дон Кихот"
 
 
 

.

Додано: 02.12.2019