Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Критерії розподілу бюджетних коштів 2020

В рамках реалізації політики посилення прозорості своєї роботи ФАіСУ запроваджує автоматизацію розподілу бюджетних коштів серед спортсменів. З цією метою Комітет зі скелелазіння ФАіСУ розробив критерії прозорого розподілу бюджетних коштів серед спортсменів-скелелазів – учасників міжнародних заходів.
 
Мета даного документу -- забезпечити об’єктивний та неупереджений розподіл бюджетних коштів між спортсменами-скелелазами, учасниками міжнародних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік.
Розроблені критерії гарантують спортсменам мінімально необхідне фінансування їх участі в міжнародних заходах (змагання та навчально-тренувальні збори) в залежності від результатів кожного спортсмена.
 
Цей документ – перша спроба автоматизувати процес розподілу бюджетних коштів, прибрати з нього суб’єктивну складову, та створити зрозумілий і прозорий механізм фінансування спортсменів. Він набере чинності після затвердження Президією ФАіСУ.
Очікується, що критерії розподілу не будуть змінюватися впродовж року. 
 
 
 

.

Добавлено: 14.01.2020