Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Українська Національна Експедиція до 30-тиріччя Незалежності

На 30-річчя Незалежності українські альпіністи готують рекордне сходження. Робоча група, яка готує сходження, цього разу сформована з числа спортсменів, які обиратимуть маршрут, а також опікуватимуться технічними аспектами підготовки.
 
Спортсмени вже визначили, що для експедиції підійде лише вагомий та технічно складний маршрут. Також це має бути першопрохід.
 
До робочої групи з підготовки плану експедиції увійшли лише авторитетні професіонали, кожний з яких має за спиною не одне сходження на найвищі вершини світу. Їх досвід має допомогти організувати експедицію, гідну тридцятої річниці незалежності України. Перші варіанти, які окреслюють контури майбутнього сходження, члени робочої групи вже готові запропонувати президії федерації.
 
Очікується, що для підготовки учасників експедиції буде розроблена низка підготовчих заходів, за результатами яких буде остаточно визначено персональний склад учасників і проведені необхідні тренування.
 
Федерація має твердий намір надати експедиції статус національної та вже почала відповідну роботу з державними структурами.
 
Фото: автор Carsten Nebel, Північна Стіна Евересту
 
.

.

Добавлено: 16.01.2020