Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Розвиток баз скелелазіння у 2020 році

Продовж минулого року комітет зі скелелазіння ФАіСУ розпочав обговорення масштабного проєкту розвитку тренувальних баз в країні.
 
Зокрема зараз обговорюється будівництво сучасної тренувальної бази в Києві. Мова йде про будівництво еталонної швидкісної стінки та болдерингового стенду вже в цьому році. Будівництво стенду на трудність планується у наступному році. Наразі з представниками місцевих органів влади ведуться перемовини щодо місця розташування нових об’єктів.
 
Ще один напрям роботи - реконструкція і модернізація вже побудованих спортивних скелелазних об’єктів.
В цьому році повинна розпочатися реконструкція скелелазного стенда в Одесі та перебудова скелелазного стенда на трудність в Нікополі Дніпропетровської області. На даний час вирішуються питання документального оформлення та джерел фінансування робіт з реконструкції.
 
Також комітет зі скелелазіння ФАіСУ обговорює питання створення проєктної документації для скелелазного стенда на трудність в двох регіонах України та реконструкції трьох наявних болдерингових стендів.
 
Очікується, що на найближчому засіданні комітету зі скелелазіння федерації буде створена робоча консультативна група, яка буде надавати консультативну, проектну та документальну допомогу участі відокремлених підрозділів федерації в місцевих проєктах «Бюджет участі» (Громадський бюджет) з метою будівництва за кошти місцевих бюджетів скелелазних об’єктів в регіонах.
 
Після перемоги таких проєктів на конкурсах федерація має намір підтримувати їх реалізацію.
Паралельно федерацією розроблюються технічні документи, які після її затвердження в державних органах будуть регламентувати будівництво та експлуатацію скелелазних стендів в Україні.

.

Добавлено: 16.01.2020