Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Федерація альпінізму і скелелазіння України проводить три тренувальні збори паралельно

Враховуючи високу насиченість тренувального і змагального графіка на поточний рік, ФАіСУ вперше організувала паралельне проведення одразу трьох тренувальних зборів.
 
Наразі доросла збірна команда проходить збір по багатоборству в Інсбруку (Австрія) під керівництвом тренера Любові Зимової.
 
У Дніпрі тренер Ярослав Гонтарик проводить тренувальний збір для молодіжної збірної команди у дисципліні швидкість.
 
Нарешті, в Нікополі під керівництвом Антона Мардашова розпочався навчально-тренувальний збір з болдерингу молодіжної збірної команди України, яка планує цього року взяти участь у десяти міжнародних змаганнях.
 
Рішення Федерації розпочати інтенсивний тренувальний процес вже у січні викликано тим, що цього року міжнародні змагання починаються в березні. Відтак, тренерська рада спланувала ранній початок підготовки збірних.
 
Для проведення зборів були залучені додаткові тренери та провідні спортсмени. Загалом у зборах одночасно діють 8 тренерів та 37 спортсменів.
 
У цьому році перед збірними командами України стоять амбітні завдання, серед яких:
- здобуття ліцензії на Олімпійські Ігри на чемпіонаті Європи;
- здобуття ліцензій на Всесвітні Ігри 2021;
- підготовка молодіжної збірної команди України з болдерингу до відбіркових змагань для отримання ліцензій на Олімпійські Юнацькі Ігри-2022
 
За словами віцепрезидента, голови комітету зі скелелазіння Федерації Артура Печія, поточний рік – рік великих надій для українських скелелазів.
 
«Наш вид спорту прогресує в Україні з кожним роком. Фактично Україна вже серед світових лідерів у скелелазінні, незважаючи на неспівставне з іншими країнами фінансування. Надання права України провести етап Кубку Європи – тому підтвердження. І сьогодні ми ставимо перед собою дуже амбітні завдання, які ще кілька років тому виглядали б утопічно», - зазначив голова комітету.
 
Всі учасники тренувальних заходів були повністю або частково профінансовані. При цьому, на жаль, не всі спортсмени отримали авансові платежі до початку зборів. Після повернення до України та надання звітів кошти будуть виплачені в повному обсязі.
 

.

Додано: 28.01.2020