Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Китай не прийматиме змагання в квітні 2020 року

Виконавчий комітет IFSC прийняв ключове рішення: Китай не прийматиме міжнародні старти в квітні 2020 року.

11 лютого відбулась щомісячна телеконференція виконавчого комітету IFSC (Міжнародної федерації спортивного скелелазіння) у зв'язку з питаннями перенесення міжнародних стартів у Китаю через епідемію коронавірусу.

Інші питання були пов'язані з правовими нормами та підготовкою до Олімпійських Ігор 2020 року.

Після консультації з експертом, президент IFSC Марко Сколаріс підтвердив, що змагання у Китаю заплановані на квітень 2020 року будуть перенесено. Для безпеки спортсменів та глядачів, два етапи світового кубка у квітні, будуть перенесено або в інші місця або пересунути на інші дати.

Зараз IFSC розв'язує ці питання та збирається опублікувати рішення у найближчий час. "Наші спортсмени знаходяться в центрі нашої уваги. Тому їх безпека та безпека тренерів, офіційних осіб, представників преси та глядачів має бути на першому місці. Таким чином, етапи Кубку світу не пройдуть у квітні 2020 року у Китаї. Ми шукаємо альтернативні рішення", - каже президент IFSC Марко Сколаріс.

Чемпіонат Азії буде перенесено також.

Президент Азійської ради IFSC Ентоні Сіх підтвердив, що майбутній Чемпіонат Азії, відбірковий до Олімпійських Ігор у Токіо, який мав відбутись у Чунцині, Китай, теж буде перенесено через коронавірус. Зараз Азійська рада тісно працює з Департаментом спорту IFSC у пошуку нових організаторів змагань.

Далі розглядали питання приготування до Олімпійських Ігор 2020.

На минулому тижні президент Марко Сколаріс, віцепрезидент Кобіната Тору та керівник координації Олімпійських Ігор Жером Мейєр, відвідали міський спортивний парк Аомі у Токіо, де зараз будується містечко, де змагатимуться скелелази на Олімпіаді 2020. Було оголошено, що в найближчі дні почнеться установка скелелазних стінок, які будуть протестовані на стартах Test Event, що заплановані на 6-9 березня 2020 року "Враховуючи, що в наступному місяці заплановані змагання на цьому скеледромі, дуже приємно бачити, що будівництво майже завершено, все іде за графіком", - каже керівник олімпійської координації IFSC Жером Мейєр.

Також президент Сколаріс представив оновлену інформацію по поточному правовому питанню: апеляція японської федерації спортивного скелелазіння зараз знаходиться на розгляді у спортивному арбітражному суді.

.

Добавлено: 13.02.2020