Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Звернення президента федерації Ганни Ясинської

Звернення президента федерації Ганни Ясинської

Друзі, колеги та всі хто дотичний до гір, спорту і громадської роботи, присвячуючи цьому чималу частину свого життя.

Висловлюю вам свою подяку за ту довіру і підтримку, яку ви висловили своїм вибором 23 лютого на Конференції. Дякую що дали можливість нашій невеликій команді, яку ми сформували разом з Вами, почати втілювати запити на сучасні зміни та робити кроки на збереження і розвиток спортивних традицій і в скелелазінні та в альпінізмі, які були в нашому громадському товаристві.

На Конференції ми разом затвердили план дій, в який включені важливі рішення. Серед яких є і створення прозорої системи фінансування спортсменів-скелелазів, і проведення Національної Української експедиції до 30-річчя Незалежності України, і рішення щодо підвищення кваліфікаційного рівня фахівців з альпінізму i скелелазіння (інструкторів, тренерів, суддів), в тому числі організації сучасної школи інструкторів з альпінізму та інші важливі вектори розвитку.

Крім того на Конференції ми з вами вже прийняли ряд рішень, які мають покращити роботу нашої організації та допоможуть навести лад в нашому суспільстві. Процес продовжується й відновлення та підтримка репутації Федерації Альпінізму та Скелелазіння України є на сьогодні однією з найважливіших цілей для нас з вами

Ми почали працювати і втілювати ці рішення, не все вийде так швидко, як нам всім би хотілося, та хочу вам сказати, що ми разом з вами докладемо максимальних зусиль для того, щоб Федерація була сильною і шанованою організацією.

З вдячністю та повагою,
Ганна Ясинська

 

.

Додано: 26.02.2020