Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Альпіністський тренувальний збір в Карпатах переноситься

На протязі цих днів, що минули з Конференції, комітет з альпінізму вивчав всі сторони проекту "Експедиція 2021" та налагоджував комунікації для проведення зборів до неї.

Цю ідею запропонувала не наша команда, та ми її підтримуємо. Сильні амбітні, красиві і знакові плани - національної експедиції, тим паче у ювілей нашої держави. Це можливість об'єднати сильних альпіністів, спортсменів, у єдину команду, чого не було досить довго і на це є запит альпійської спільноти.

При опрацюванні проекту з боку Федерацii та Мiнiстерства, питання щодо визнання проекта з боку держави, органiзацiйноi підтримки з боку Міністерства та фінансування не стільки самої експедицiї в цілому, а в першу чергу етапiв пiдготовки до заходу, з'ясувалося, що на сьогодні для цього немає нi попередніх домовленостей, нi практичних можливостей. Міністерство готове з нами почати діалог про проект i організацію по пiдготовцi до нього, але у встановленому порядку, офіційно встановленому Міністерством. Поки що на 2020 рік на всі заходи по виду спорту Альпінізм виділено 60000 гривень, i фінансування підготовки до експедиції на цей рік не передбачено. Тож нам потрібно працювати над тим, щоб у бюджеті на 2021 рік було бiльше фінансових можливостей для нашого проекту.

Ще одна перешкода - команда організаційного комітету відмовилася займатися проектом далi. Сподіваємось через якийсь час це вийде виправити, бо ми потребуємо досвіду і майстерності цих людей.

Незважаючи на це ми прагнемо організувати цей проект, та для цього потрібен час та фінансування.

У зв'язку із цим перший збiр буде перенесено на осінь 2020 року, за цей час ми налагодимо роботу федерації і намагатимемося знайти достатнє фінансування проекта, ідеї про це ми вже маємо і скоро поділимося ними з вами.
Буде створена організаційна рада, опрацьовані варіанти нового маршруту, критерії відбору, розроблений план підготовки.

Дуже просимо спортсменів, які планували їхати на збори у Карпатах, поставитись із розумінням до нашого рішення. Ми щиро просимо вибачення, що мусимо відмінити ці збори, хоч до останнього намагалися знайти можливість їх провести

 

.

Додано: 28.02.2020