Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки зі скелелазіння у м. Дніпро

З 4 по 14 липня 2020 року у Дніпрі пройшов навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки зі скелелазіння у чотирьох видах програми (складність, швидкість, болдерінг та багатоборство).
 
Сподіваємося, спортсмени отримали мотивацію для подальших тренувань та поповнили знання щодо методик підготовки. 
На зборах  учасники допомагали один одному в різних видах лазіння, зокрема з нижньою страховкою. Було багато активностей спрямованих на багатосторонній розвиток: біг по піску для зміцнення стопи і підняття функціональних можливостей, спеціальні вправи, заняття на турніку. Надихнули і додали атмосфери спільні заняття хореографією. Спортсмени багато годин слухали та обговорювали рекомендації по психологічному налаштуванню до змагань і тренувань, вмінню керувати своїми емоціями та думками. Також відпочивали і вчилися застосовувати медитацію для досягнення бажаних результатів під час тренування.
 
На зборі були присутні сильні тренери, кожен вносив свої напрацювання, активно ділився досвідом власних тренувань та змагань. Дякуємо дружній команді за відкритість та готовність до діалогу: Стенковий Максим - ЗМС, Казбеков Серік - МСМК, Перлова Наталія - МСМК, Сілевіч Микола – МС, Зілінський Олександр - МС, Уварова Анастасія - старший викладач фізичного виховання ХАІ і аспірант кафедри олімпійського спорту ХМПУ.
 
Вперше в Україні на зборах були проведені змагання, які опиралися на олімпійський формат і спортсмени  випробували їх на собі. 
Бажаємо всім учасникам зборів не зупинятися на досягнутому, рухатися до своєї мети, тренуватися на 100% і отримувати задоволення від процесу
 

.

Додано: 17.07.2020