Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Сьогодні день народження у легендарного альпініста України - харків'янина Сергія Ігоровича Бершова!

Вітаємо, шановний Сергій Ігорович! Бажаємо кипучої енергії, міцного здоров'я, творчого натхнення, палкої любові до Гір, добробуту у родині!
Його ім'я широко відомо не тільки в альпіністському середовище - бо Сергій Бершов брав участь в гімалайських експедиціях, що мали світовий резонанс, в сходженнях, про які й досі пишуть книги та знімають кінострічки.
Заслужений майстер спорту СРСР з альпінізму, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, майстер спорту зі скелелазіння, «Сніжний барс», Багаторазовий Чемпіон СРСР і України, перший український підкорювач Евересту, Почесний громадянин міста Харкова », Лауреат звання« харків'янин десятиліття », володар нагород за досягнення в альпінізмі: орден Трудового Червоного Прапора (1982), Дружби народів (1989), «За заслуги» III ступеня, «За мужність» II ступеня (1999), доцент Харківської державної академії фізичної культури, громадський діяч на керівних постах в Харківській федерації альпінізму і скелелазіння та Харківського обласного клубу альпіністів, автор книг про альпінізм.
Сергій Ігорович, довголіття, щастя, тепла та миру!
 

.

Додано: 31.03.2021