Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


З Новим роком!

Друзі!
 
Дозвольте привітати вас всіх з наступаючими святами! У цей важкий для всіх нас час ми з вами і кожен особисто зробили багато хороших і важливих справ і зробимо ще більше! Ми дякуємо всім спортсменам, хто продовжував виступати на змаганнях, здобував нагороди і захищав спортивну честь України, в тому числі на міжнародній спортивній арені.
 
Дякуємо тренерам, інструкторам, суддям і всім хто забезпечує навчально-тренувально-спортивний процес навіть у такий надскладний для нашої країни час, роблячи величезний внесок у побудову нашого повноцінного майбутнього у вільній країні. Дякуємо функціонерам-керівникам Відокремлених осередків в областях, які організовують роботу і роблять максимум для розвитку нашої спільної справи. Окрема шана і вдячність членам і члекіням нашого товариства: хлопцям, дівчатам, чоловікам і жінкам, які захищають нашу країну зі зброєю в руках, як військові, як волонтери, як військові медики, як організатори навчально-тренувального процесу із життєво необхідних знань, умінь, навичок під час військових дій. Пам’ятаємо всіх і шануємо!
 
Дякуємо всім, хто вболівав, допомагав і продовжує цікавитись і підтримувати наш спортивний і масово-суспільний рух. Хочемо побажати всім щастя, нахнення, життєвого позитиву і гармонії, зберегти сили, гідно робити свою справу і наближати нашу Перемогу! Разом ми все зможемо і подолаємо всі труднощі! Мирного неба всім нам!
 
З повагою, президент Федерації Ясинська Ганна 
 
 
 
 

.

Додано: 01.01.2023