Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Ми стали повноправними членами ISMF!

Ми стали повноправними членами ISMF!
Саме Міжнародна федерація лижного альпінізму (International Ski Mountaineering Federation) є керівним органом, відповідальним за проведення змагань зі скі-альпінізму в усьому світі. Що це значить для нас та для розвитку нового виду спорту в Україні?

Але давайте все по порядку! Федерація альпінізму та скелелазіння України подала заявку на тимчасове членство в ISMF у березні 2022 року і її схвалили. А 31 січня 2023 року Рада ISMF прийняла рішення надати статус повноправного члена ФАіС України. Тепер наші спортсмени можуть брати участь в офіційних змаганнях сезона 2022-23. 
 
Важливим є те, що у липні 2021 року Міжнародний олімпійський комітет додав скі-альпінізм в програму Олімпійських ігор 2026 року, які відбудуться в містах Мілан та Кортіна-д’Ампеццо (Італія). Після успішного дебюту цього виду спорту на зимових юнацьких Олімпійських іграх 2020 року скі-альпінізм став Олімпійським видом спорту! 
Наразі, наші спортсмени та спортсменки - переможці Чемпіонатів України зі скі-альпінізму - можуть стати олімпійцями, чого ми і бажаємо нашим скі-альпіністам! 
 
Додано: 16.02.2023