Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Про допуск спортсменів росії і білорусі до міжнародних змагань

Продовжуючи тему публікації щодо ситуації зі спробою допуску спортсменів росії і білорусі до міжнародних змагань!
9 березня 2023 наша Федерація як і інші національні федерації з олімпійських видів спорту підписали спільне Звернення до МОК (Міжнародний олімпійський комітет) щодо можливого допуску спортсменів росії і білорусі до міжнародних змагань. 
Ганна Ясинська від імені Федерації Альпінізму і Скелелазіння України підписала Звернення до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою залишити чинною рекомендацію Виконкому Міжнародного олімпійського комітету від 28.02.2022 щодо недопуску спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань до завершення збройної агресії в Україні.
 
Нагадуємо, що 1 квітня відбудеться Генеральна міжнародна асамблея IFSC, на якій підніматиметься питання про відновлення членства федерацій росії та білорусі.
 
ФАІС України виступає проти відновлення членства цих країн до завершення війни. ФАІС України просить увесь світ не закривати очі на ті жахи, які відбуваються в Україні через війну! Ми просимо не підтримувати фашизм (рашизм) і тероризм від росії, та геноцид українського народу. Ми боремось за справедливість!
 
P.S. Ми вже отримали рішення від НОК (Національний олімпійський комітет України). З огляду на подібні рішення по інших олімпійських видах спорту, наприклад міжнародної федерації фехтування, тенденція…
https://drive.google.com/file/d/18q3_RyW_vw4W2DfIHmpPzqndsLavhgrp/view?usp=share_link 
P.P.S Рішення від МОК (Міжнародний олімпійський комітет) ще чекаємо.
Додано: 13.03.2023