Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Вітаємо з 60-річним ювілеєм клуб

   Вітаємо з 60-річним ювілеєм клуб "Абалаковець" Сумського Палацу дітей та юнацтва!
     
     24 березня святкує свій шістдесятирічний ювілей Дитячий клуб туристів-альпіністів імені Є.Абалакова (клуб "Абалаковець") Сумського Палацу дітей та юнацтва.
За цей час через Клуб, який очолює Паненко Віра Андріївна (інструктор з альпінізму, тренер, Член Національного Союзу фотохудожників України, Заслуженний працівник освіти), пройшла велика кількість людей, серед яких видатні спортсмени: альпіністи, туристи та скелелази, а сотні дітлахів долучилися до прекрасних видів спорту, які заклали базові основи здорового способу життя та любові і поваги до рідного краю, дружнього колективу та сильної команди.
 
    Чисельні дитячі юнацькі та молодіжні змагання з альпінізму та скелелазіння, серед яких першості міста та області, підготовка спортсменів до участі у всеукраїнських змаганнях, туристичні походи та участь у національних альпіністських експедиціях високої складності, від краєзнавчих походів рідною Сумщиною до підкорення гімалайських вершин!, не вистачить сторінок щоб описати всі події, які провів клуб та в яких брали участь вихованці Клубу за ці шістдесят років.
 
    ФАіС України вітає клуб Абалаковець, тренерів Клубу та керівника Клубу Паненко Віру Андріївну! зі славним Ювілеєм та бажає і далі робити величезний внесок у гармонійний повноцінний різнобічний розвиток нашого суспільства, творити, робити людей сильнішим і розвиватися і далі під мирним вільним небом України!
 
Додано: 24.03.2023