Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Наші ветерани на Кубку Дипломатичних Місій 2015

15 лютого ц.р. у Києві ( Голосєєво, верхнє поле) відбулися змагання з бігових лиж на Кубок Дипломатичних Місій 2015

Так, ви не помилилися - наші ветерани, члени збірної Києва по скелелазінню прийняли участь в лижній гонці!

 

 

Diplomatic Cup of Nordic Skiing 2015

Date    15 February 2015
City      Kyiv
Web     http://www.nordicskiing.kiev.ua

The Diplomatic Cup is a fun and family event to promote Nordic Skiing in Kyiv as well as to develop friendly relations between diplomatic missions and various organizations in Ukraine. Сorporate relay team Event will be followed by individual competitions for all comers.

   

   За підтримки посольств Австрії, Норвегії, Швейцарії ці змагання вдруге організовує Українській гірськолижний клуб ( www.skiclub.org.ua ).

    Місією змагань є популяризація бігових лиж у Києві та Україні, розвиток дружніх відносин між дипломатичними місіями та різноманітними організаціями в Україні.

   Було проведено чотири забіги:

-          команди з дітьми ( 5,6км, естафета);

-          команди без дітей ( 5,6км, естафета);

-          любителі ( 2,5км);

-          досвідчені ( 5,0км).

   На жаль, ми дізнались про проведення цих змагань за день до стартів й тому не встигли провести агітаційну та організаційну роботу серед  потенційних  учасників, любителів  цього виду спорту. Але, незважаючи на ці причини, ветерани Житний Євгеній.( 50 р.+) та Кривошеєва Тетяна. ( 40 р.+) прийняли участь у забігу в категорії «любителі».

   Тетяна (учасниця  позаторішних забігів на Ельбрус) буквально перед стартом, перевелась із забігу «досвідчені» до забігу «любителі», так як там приймала участь олімпійська чемпіонка з біатлону (Сочі -2014) киянка Олена Підгрушна.

   Цей тактичний крок приніс Тетяні, до речі, чемпіонці України з скелелазіння серед ветеранів (Одеса- 2014, швидкість і трудність) перемогу – перше місце серед жінок, медаль та цінні призи.                           

Поздоровляємо Тетяну!

     Закликаємо всіх  любителів бігових лиж прийняти участь в цих змаганнях наступного року.

 

Пропонуємо декілька фотографій з цих змагань.

 

Рада ветеранів  ФАіС  м.Києва

 

Після стартів, з олімпійською чемпіонкою з біатлону Сочі- 2014 -  киянкою Оленою Підгрушною, зам міністра по справах спорту та молоді України.

 

Олімпійська чемпіонка з біатлону Сочі- 2014 -  киянка Олена Підгрушнак, зам міністра по справах спорту та молоді України.

 

Тетяна Кривошеєва - чемпіонка!

 

Колективне фото з переможцями.

 

Житний Є., Кривошеєва Т. і Кривошеєв Сергій - випускаючий тренер :)

 

Спортивна сім я Кривошеєвих, альпіністи, абсолютни чемпіони України серед ветеранів зі скелелазіння (швидкість та трудність, Одеса-2014).

 

Добавлено: 23.02.2015