Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


фестіваль на скелях Краматорська «Білокузьминівка - 2017»

Перший Краматорський фестиваль альпінізму і скелелазіння на природньому рельєфі «Білокузьминівка - 2017» відбудеться в суботу 22 квітня 2017 року на крейдових скелях ландшафтного парку «Білокузьминівка».
Фестиваль запрошує аматорів альпінізму, скелелазіння і гірського туризму з усією території Донецької області і буде складатися з декількох програм:
 
 
- Спортивної: для учасників буде підготовлена траса для відпрацьовування техніки ходіння по поруччю і спуска по мотузці по вертикальній стіні;
- Спортивно-пізнавальної: учасники і гості познайомляться з дивною природою ландшафтного парку «Білокузьминівка» і одержать можливість ознайомиться з технікою альпінізму і каньйонінгу;
- Спортивно-культурної: для учасників і гостей будуть організовані творчі конкурси для дітей і дорослих, а також церемонія присвяти в «природні» скелелази.
Взяти участь у фестивалі можуть усі, починаючи від самих юних скелелазів (вікова група - 12 дет і молодше) до ветеранів (вікова група – 60 років і більше). 
Організаторами фестивалю виступають громадські організації «Клуб альпіністів і скелелазів «Краматорськ»» і «Поруч».
Програма розрахована на учасників, що мають різний досвід, знання і уміння в скелелазінні, альпінізмі та гірському туризмі, а також на всіх аматорів активного відпочинку на природі.
 
Попередній регламент:
 
22 квітня 2017 року
10.00 - підготовка трас
11.00 - відкриття фестивалю
15.00 - закриття фестивалю, підведення підсумків, нагородження учасників
 
Фінансування фестивалю проводиться за рахунок коштів, що проводять організації і спонсори. Проїзд учасників за рахунок організацій, що відряджають, і особистих коштів.
 
 
 
Добавлено: 11.04.2017