Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів юнаків та дівчат, Кременчук

        22-25 червня в м. Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед школярів юнаків та дівчат (вид програми швидкість, трудність і багатоборство) 
В змаганнях прийняли участь  246  найсильніших спортсменів  із восьми регіонів України (Дніпропетровська обл., Кіровоградська обл., Сумська обл., Донецька обл., Луганська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Волинська обл.)
 
 
  Призерами в лазінні на швидкість стали: 
 

В групі 2000-2001 років народження                   

Серед дівчат

1.     Гончарук Валерія м. Кіровоград

2.     Шептухіна Анастасія м. Дніпро

3.     Устименко Ксенія м. Суми

Серед юнаків

1.     Ткач Ярослав  м. Кременчук

2.     Шаповалов Єгор  м. Кіровоград

3.     Глушко Артем  м. Дніпро

В групі 2002-2003 років народження

Серед дівчат

1.     Терентьєва Софія      м. Нікополь

2.     Зарубина Анастасія   м. Нікополь

3.     Нефьодова Юлія м. Северодонецьк

Серед юнаків

1.     Плохов Ніл      м. Кіровоград

2.     Ілюхін Дмитро           м. Нікополь

3.     Грачев Максим          м. Нікополь

В групі 2004-2005 років народження

Серед дівчат

1.      Бурова Оксана          м. Нікополь

2.      Причепій Юлія         м. Нікополь

3.      Міатова Юлія           м. Дніпро

Серед юнаків

1.      Сисоєв Дмитро         м. Кіровоград

2.      Дзюба Денис             м. Кременчук

3.      Стешенко Ерік          м. Нікополь

В групі 2006-2007 років народження

Серед дівчат

1.      Кривко Валерія     м. Нікополь

2.      Романець Марія    м. Нікополь

3.      Захарова Ксенія        м. Харків

Серед юнаків

1.      Єгоркін Ілля   м. Нікополь

2.      Грігорьєв Назар  м. Нікополь

3.      Крестянінов Денис  м. Нікополь

В командному заліку на швидкість серед регіонів

1.      Дніпропетровська область

2.      Кіровоградська область

3.      Сумська область

 

        Призерами в лазінні на трудність стали:

В групі2000 -2001 років народження

Серед дівчат                 

1.     Устименко Ксенія м. Суми

2.     Гончарук Валерія м. Кіровоград

3.     Шептухіна Анастасія  м. Дніпро

Серед юнаків

1.     Ткач Ярослав        м. Кременчук

2.     Шаповалов Єгор  м. Кіровоград

3.     Глушко Артем  м. Дніпро

В групі 2002-2003 років народження

Серед дівчат

1.      Зарубіна Анастасі      м. Нікополь

2       Терентьєва Софія      м. Нікополь

3.      Пузенко Діана           м. Северодонецьк

Серед юнаків

1.      Мишко Олексій         м. Северодонецьк

2.      Ілюхін Дмитро           м. Нікополь

3.      Бондаренко Владислав  м. Краматорськ

В групі 2004-2005 років народження

Серед дівчат

1.      Ткачева Дар’я     м. Дніпро

2.      Коломоєць Поліна      м. Нікополь

3.      Самохвалова Діана     м. Краматорськ

Серед юнаків

1.      Бєднов Володимир    м. Краматорськ

2.      Деньщук  Михайло   м. Нікополь

3.      Стешенко Ерік           м. Нікополь

В групі 2006-2007 років народження

Серед дівчат

1.      Захарова Ксенія        м. Харків

2.      Вихрова Олександра  м. Северодонецьк

3.      Гаджун Ксенія       м. Нікополь

Серед юнаків

1.      Омельницький Михайло м. Нікополь

2.      Деніченко Всеволод   м. Краматорськ

3.      Цвєтков Тимофій м. Нікополь

В командному заліку на трудність серед регіонів

1.      Дніпропетровська область

2.      Кіровоградська область

3.      Сумська область

 

Призерами в змаганнях багатоборства стали:

В групі2000 -2001 років народження

Серед дівчат                  

1.      Гончарук Валерія м. Кіровоград

2.      Устименко Ксенія м. Суми

3.      Шептухіна Анастасія  м. Дніпро

Серед юнаків

1.      Ткач Ярослав        м. Кременчук

2.      Шаповалов Єгор  м. Кіровоград

3.      Глушко Артем  м. Дніпро

В групі 2002-2003 років народження

Серед дівчат

1.      Зарубіна Анастасі     м. Нікополь

1.      Терентьєва Софія      м. Нікополь

3.      Пузенко Діана           м. Северодонецьк

3.                Нефьодова Юлія       м. Северодонецьк

Серед юнаків

1.      Ілюхін Дмитро           м. Нікополь

2.      Плохов Ніл           м. Кіровоград

3.      Ніколаєв Єгор      м. Кіровоград

В групі 2004-2005 років народження

Серед дівчат

1.      Бурова Оксана            м. Нікополь

2.      Коломоєць Поліна      м. Нікополь

3.      Причепій Юлія            м. Нікополь

Серед юнаків

1        Сисоєв Дмитро          м. Кіровоград

2.      Бєднов Володимир    м. Краматорськ

3.      Стешенко Ерік           м. Нікополь

В групі 2006-2007 років народження

Серед дівчат

1.      Захарова Ксенія        м. Харків

2.      Романець Марія       м. Нікополь

3.      Кобець Анастасія     м. Краматорськ

Серед юнаків

1.      Омельницький Михайло м. Нікополь

2.      Грігорьєв  Назар               м. Нікополь

3.      Єгоркян Ілля                    м. Нікополь

 

В командному заліку в багатоборстві серед регіонів

1.      Дніпропетровська область

2.      Кіровоградська область

3.      Сумська область

ПОВНІ ПРОТОКОЛИ

Головний суддя

Микола Побережець.

 

Добавлено: 27.06.2017