Информация

Гарні результати українських скелелазів в Китаї

У швидкості Костянтин Павленко зайняв третє місце!
Федір Самойлов в складності став п'ятим!

Сьогодні, 15 жовтня в китайському місті Сяминь завершився черговий етап Кубка світу-2017 по скелелазінню в дисциплінах складність та швидкість.

У дисципліні швидкість Алла Маненіч (м.Харків) посіла 6 місце,
а Костянтин Павленко (м.Одеса), який зовсім недавно став срібним призером молодіжного Чемпіонату Європи, в завзятій боротьбі виборов бронзову медаль обігнав італійського бігуна.

Це був фінальний етап і в підсумку за рік місця українських спортсменів виглядають так: Алла Маренич- 5, Даніїл Болдирєв- 9, Костянтин Павленко - 13

Самойлов Федір, став одним з двох європейців в фіналі змагань, решта фіналістів склалась з представників Японії, Китая та Південной Кореї. Також цікаво, що суперниками Федіра були в фіналі три спортсмена боулдерінгіста, яки виступалють і в складності.
На фінальній трасі Федір зміг пройти 30+ відтяжок, обійшовши найсильнішого японського спортсмена Кокоро Фуджі, китайця Хайбін Кю, знаменитого італійського скелелаза Штефано Гізольфі. Таким чином Федір зміг вибороти 5-те місце і це безумовно великий успіх!

Євгенія Казбекова стала 19-та, Михайло Ткачук 36-м.

Попереду ще один етап Кубку Світу зі складності, який відбудеться 11-12 листопада в словенському місці Крань.

Добавлено: 15.10.2017