Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam

Реєстрація на фестиваль розпочата !

 

 

Друзі,
нам потрібна ваша допомога. Це забере у вас лише кілька секунд – і разом ми зможемо зробити цьогорічний скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam іще яскравішим та веселішим! А заразом і допомогти дітям з родин, які постраждали внаслідок військових дій на сході України.

 

 

Усе що потрібно зробити – це розповісти вашим знайомим про те, що реєстрація на фестиваль розпочата на нашому оновленому сайті –www.climbingjam.org. Тож просто поділіться цим постом.

Ми впевнені, що серед ваших знайомих є батьки, діти яких хотіли би спробувати себе у скелелазінні. Пам’ятаймо про правило 5-ти рукостискань: знайомий вашого знайомого обов’язково зацікавиться участю у фестивалі і буде вдячний вам за цей репост.

Цього року дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam відбудеться у київському центрі активного відпочинку “Гіперіон”!

На новому скеледромі з яскравими площинами, зачепами та рельєфами на дітей чекають хитромудрі скелелазні маршрути. Кожен учасник має пролізти 7 трас на складність у відбірковому турі та 5 трас – у фіналі. Ігрова частина Фестивалю включатиме веселі конкурси і логічні загадки.

Цей Фестиваль буде незвичайним і найважливішим за усю його, нехай поки ще недовгу, історію. За участь у Junior Climbing Jam кожен юний скелелаз отримає пам’ятну нагороду. А всю матеріальну допомогу від спонсорів, партнерів і учасників, що оплатять реєстраційний внесок, буде передано дітям із сімей, які постраждали внаслідок військових дій на сході України. Ми подаруємо вам екстремально-ігрове свято, а ви лиш однією своє участю у ньому створите посилку радості для тих дітей, котрі переживають зараз важкі часи. Їм дуже потрібні ваші підтримка й тепло!

З повагою, команда Junior Climbing Jam


‪#‎juniorclimbingjam

Додано: 22.09.2014