Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Заочні чемпіонати України з альпінізму, офіційні протоколи

11 листопада в Києві відбулося суддівство заочних чемпіонатів України з альпінізму у висотному і технічному класі.
У змаганнях в висотному класі брали участь команди, які здійснювали сходження з 25 квітня по 10 листопада 2017 року на вершини гір висотою від 6001 метра, а в змаганнях в технічному класі брали участь команди, які здійснювали сходження з 1 лютого по 10 листопада 2017 року на вершини гір висотою до 6000 метрів
 
 
Переможці в висотному класі:
 
1 Дмитро Нечепоренко та Володимир Рошко, Суми, за сходження на вершину восьмитисячника Манаслу (8156 м, Непал, Гімалаї)
 
2 Володимир Хитриков і Андрій Хміль, Дніпро, за сходження на вершину Деналі (6190 м, Аляска, США)
 
3 Сергій Кривошеєв і Тетяна Кривошеєва, Київ,  за сходження на вершину пік Ісмоїла Сомоні (7495 м, колишній п.Комунізма, Таджикистан), сходження проходило з півночі по ребру Бородкіна
 
4 Геннадій Копійка і Олексій Макаров, Харьків, за сходження на вершину піку імені Абу Алі ібн Сіно (раніше - пік Леніна, 7134 метрів.), Розташований на кордоні Киргизії і Таджикистану
 
5 Валентин Сипавін, Харьків) за сходження на вершину Еверест
 
6 місце: Михайло Загірняк (Полтава) за сходження на вершину Роздільна (6148 метрів) на кордоні Киргизії і Таджикистану
 
Переможці в техничному класі:
 
1 Євген Полтавець, Олександр Заколодний і Євген Тимко, Харьків, за сходження по маршруту "Характерник", 6А категорії складності на південну вершину Ушби (4710м), однієї з найпопулярніших вершин Грузії.
 
2 Михайло Піддубний і Максим Куралесов, Дніпро, за сходження по маршруту Мишляева 6А категорії складності по лівій частині південно-західної стіни на південну вершину Ушби (4710м)
 
3 Аня Ясинська, Оксана Ревчук і Олександр Ревчук, Київ, за сходження на вершину Пік Корона 5-я вежа висотою 4860 метрів.
 
4 Олександр Кашель та Бистрицький Олександр, Київ, за сходження на Ломницький Штіт (2634 м) в Татрах. Маршрут "Спомінка на Ейгер" - дуже складний маршрут на Південно-Східної стіні.
 
5 Володимир Клебанский і Побережний Петро, Одеса, за сходження на масив Чаухі (Кавказ, Грузія) по Південно-Західній стіні
 
6 Михайло Загірняк і Сергій Пугачов, Полтава, за сходження на скелю «Мшатка-Кая» (Крим, Україна)
 

 

Добавлено: 16.11.2017