Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Чемпіонат Донецької області зі скелелазіння серед юніорів та юнаків в Краматорську. Протоколи

З 8 по 10 грудня на базі скелелазних стендів обласного центру туризму і краєзнавства (ОЦТК) пройшов чемпіонат Донецької області зі скелелазіння серед юніорів та юнаків. Змагання проходили в семі вікових групах по двом напрямкам: лазіння на швидкість і лазіння по надскладних коротких трасах (боулдерінг). У змаганнях взяли участь 86 дітей з різних куточків Донецької області (Маріуполь, Курахово, Краматорськ, Добропілля, Лиман), а також гості з Харківської області. 

Чемпіонат був організований обласною федерацією альпінізму і скелелазіння «Донбас» при підтримці місії ПРООН в Україні під гаслом «Разом до нових вершин», основна ідея якого є об'єднання на основі спорту західних і східних регіонів України. Спеціально із цією метою на Чемпіонат Донецької області був запрошений представник обласної федерації альпінізму і скелелазіння Львівської області. У наступному році з відповідним візитом на Львівщину для участі в змаганнях зі скелелазіння поїдуть діти з Донбасу. Також від ПРООН усі юні учасники змагань одержали коштовні і солодкі подарунки.

Управління з питань фізкультури і спорту Донецької облдержадміністрації і обласна федерація альпінізму і скелелазіння «Донбас» виражають подяку обласному центру туризму і краєзнавства за надану допомогу і співпрацю з проведення змагань зі скелелазіння.

Повні протоколи: 

 
.
Добавлено: 15.12.2017