Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Зимові сходження «Донбасу» у Карпатах

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом», представники Добропільської міської ради здійснили зимові альпіністські сходження у Карпатах. Вони підняли прапор міста Добропілля та державний прапор на найвищу вершину України – Говерлу (в зимовий період маршруту присвоєно категорію 1-Б). Крім того, добропільскими гірськовосходителями, під керівництвом працівника шахти «Бєлозерська», еверестовца і учасника проекту «7 вершин» Віталія Кутнього, було зроблене сходження на вершину Петрос (2020 м.), також 1-Б категорії складності.

За результатами поїздки п'ять учасників виконали нормативи на значок «Альпініст України» (щодо нових кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту - перший юнацький розряд).

24 січня в приміщенні управління освіти Добропільскої міської ради заступником обласної федерації альпінізму і скелелазіння «Донбас» Романом Стрєльніковим були врочисте вручені посвідчення та значки новим альпіністам України.

.

Добавлено: 01.02.2018