Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация

Українська збірна на Чемпіонаті світу зі скелелазіння в Австрії . Підсумки та фото.

16 вересня завершився Чемпіонат світу зі скелелазіння в австрійському місті Інсбрук, котрий тривав 11 днів. Були представлені усі дисципліни - трудність, швидкість, болдеринг та проводився підсумок у комбінації з усіх трьох дисциплін.

Топішко Сергій
Зазначаємо успіх Маренич Алли та Павленко Костянтина у швидкості, вони увійшли у десятку найсильніших спортсменів світу: посіли 6-те місце кожний у своєї групі.
Високий результат у всіх трьох дисциплінах у Казбекової Євгенії 14-та у болдерингу, 24-та у трудності та 17-та у швидкості.

Крім Євгенії пройшли у півфінал, але не досягли фіналу: Топішко Сергій став 19-й у болдерингу, та Самойлов Федір, став 24-й у трудності.
Інші спортсмени не пройшли далі ніж етап кваліфікації. У швидкості не пощастило чемпіону світу Болдирєву Даниїлу та Ткачу Ярославу: фальш старт не дав шансів продовжити змагання.
Фото взяти з відкритих джерел інтернету.

Добавлено: 17.09.2018