Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Вітаємо з ювілеєм Сухареву Любов Миколаївну!!

Сьогодні виповнюється 70 років Любові Миколаївні Сухаревої - тренеру з альпінізму і скелелазіння, незмінного організатора альпіністських та скелелазні спортивних заходів Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області, міста Харкова та України.
 
Любов Миколаївна видатна спортсменка - має1-й розряд з альпінізму, КМС зі скелелазіння, інструктор-методист 2-ї категорії, суддя національної категорії зі скелелазіння та 1-ї категорії з альпінізму.
Любов Миколаївна вже багато років займається організацією та проведенням Всеукраїнських студентських чемпіонатів зі скелелазіння. З 1994 року вона головний суддя «Студентських ігор України» зі скелелазіння, чемпіонатів України зі скелелазіння серед студентів ВНЗ, меморіалів пам'яті Олексія Москальцова. 
 
Всі традиційні змагання альпіністів такі як крос «Вісімка», естафета пам'яті Вадима Карася, «Домбайські зв'язки» на стенді в спорткомплексі ХПІ - всі ці змагання організовує, проводить і судить Любов Миколаївна.
Любов Миколаївна виховала і тренувала величезна кількість альпіністів і скелелазів, які надалі досягли великих успіхів у спорті, деякі стали майстрами спорту України.
 
Вітаємо з днем народження! Успіхів, міцного здоров'я та натхнення!
 

.

Добавлено: 10.11.2018