Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Сходження на Гранд Жорас відзначено бронзовою нагородою на міжнародних змаганнях з альпінізму

Вже декілька років поспіль раз у рік Євро-Азіатська Асоціація альпінізму визначає найкраще сходження року у висотно-технічному класі. У 2018 році міжнародна суддівська колегія вирішили віддати бронзову нагороду команді альпіністів харківської федерації за сходження в Альпах на вершину Гранд Жораса 4208 метрів по одному з найскладніших маршрутів "Rolling Stones"
 
Стіну з перепадом 1100 м (6а, А2, 80 градусів, 38 мотузок) подолали за три дні. Маршрут дуже небезпечний, літають каміння в нижній частині, проте на маршруті є розсипи гірського кришталю, який учасники сходження збирали на сувеніри. Крім того, тепер на стіні є упорядковані "харківські ночівлі". Команда вдало вписалася в погодне вікно, тільки в одну ніч була засипана 30-ти сантиметровим шаром снігу.
 
Маршрут "Rolling Stones" дійсно дуже складний. За більш ніж 40 років з часу перших, хто зайшов на вершину по цьому маршруту пройшло всього 4-5 команд. І це в найбільш популярних горах в центрі Європи! Приємно, що суддівська колегія високо оцінила гарний стиль проходження та сміливість команди. 
 
Склад команди: Євген Полтавець, Олександр Заколодний, Євген Тимко, Анатолій Оченаш
 
Вітаємо!
 
Фото Євгена Полтавця:
 

Добавлено: 28.11.2018