Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Міжнародні олімпійські новини: комунікаційні зусилля та позбавлення срібла грузинського атлета

18 січня відбулось спільне засідання Виконкому МОК і Комісії атлетів МОК. Було обговорено важливі теми
 
Виконавча рада (EB) Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і та Комісія атлетів МОК провели своє щорічне спільне засідання в Лозанні. Комісія представила основні досягнення 2018 року та основні етапи розвитку на 2019 рік, включаючи Міжнародний форум спортсменів, який відбудеться 13-15 квітня 2019 року в Лозанні.
Були розглянути питанні спілкування зі спортсменами.
МОК максимізував свої комунікаційні зусилля на Олімпійських зимових іграх в Пхьончхані у 2018 році та на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі у 2018 році. Це призвело до рекордного числа спортсменів у виборах в Комісію атлетів МОК - 83,9% на Олімпійських зимових іграх в Пхьончхані у 2018 році. Онлайн-платформа Athlete365 виявилася дуже успішним інструментом електронної комунікації для Комісії атлетів МОК по взаємодії зі спортсменами з усього світу і спілкування з ними.
З моменту запуску цієї платформи в лютому 2016 року, в неї було понад 410 000 унікальних користувачів і три мільйони переглядів сторінок. Регулярні конференц-дзвінки з глобальної мережі комісій спортсменів з усього світу і всіх видів спорту були надзвичайно корисні, щоб тримати спортсменів в курсі останніх подій. Комісія атлетів МОК провела п'ять телефонних конференцій у 2018 році.
 
 
(Джерело http://aroundtherings.com/site/A__75504/Title__Joint-meeting-of-IOC-EB-and-IOC-Athletes-Commission-sees-discussion-on-crucial-topics/292/Articles)
 
.Боротьба з допінгом та санкції у відношенні спортсменів, у яких було знайдено допінг за новими даними після Олімпіади 2012 року у Лондоні.
 
Боротьба з допінгом залишається одним з основних пріоритетів діяльності Міжнародного олімпійського комітету (МОК).
На даному етапі МОК проводить додатковий аналіз на зразках, що залишились з олімпійських ігор у Лондоні у 2012 році. Ця програма використовує останні методи наукового аналізу, які були заборонені у 2012 році.
МОК делегував вибір зразків для повторного аналізу Міжнародному агентству випробувань (ITA). ІТА у свою чергу розгляне всі результати випробувань та повідомить відповідних спортсменів.
 
Повідомлення надасть їм можливість розглянути їх справу в CAS або в Дисциплінарної комісії МОК. Цей вибір надається, оскільки Антидопінгові правила (ДОПНВ) для Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року застосовуються до справ, які виникають в результаті поточних повторних аналізів.
В рамках цього процесу МОК оголосив, що один спортсмен був дискваліфікований з Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року. Це Давид МОДЗМАНАШВІЛІ, який брав участь в Іграх 2012 року в складі команди Національного олімпійського комітету Грузії. Йому доведеться повернути срібну медаль у боротьби вільним стилем.
(джерело https://www.olympic.org/news/ioc-sanctions-one-athlete-for-failing-anti-doping-tests-at-london-2012)
Добавлено: 22.01.2019