Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Молодіжна збірна України розпочала навчально-тренувальний збір у Харкові

Вчора в Харкові почався навчально-тренувальний збір молодіжної збірної команди України до міжнародних змагань зі скелелазіння у дисципліни болдеринг.
Вісімнадцять спортсменів молодіжної збірної України з п'яти регіонів з'їхалися до Харкова. Збір проводять: старший тренер збірної команди України, заслужений тренер України, Маренич Валентина та старший тренер молодіжної збірної команди України, майстер спорту України та призер чемпіонату Європи Мардашев Антон.
Учасників збору щиро прийняв харківський скеледром «Мурашник». Постановники трас, майстри спорту України, Мардашев Антон та Отченаш Анатолій, пустили в дію цікаві рельєфи фірм «360», зачепи «CHEETA», «LAPIS», «QUADRA! і «FLATHOLDS», що були закуплені Федерацією для тренувань і проведення національних стартів за допомогою Міністерства молоді та спорту України.
Перший день пройшов успішно. Тренування розпочалося з розминок вправ на кампусі, стрічках ТРХ і турніку. Далі тренування в загальному режимі: вісім болдерингів та напружених дві години лазіння. Болдеринги вийшли відмінні! Дяка скеледрому "Мурашник", постановникам та Федерації за відмінну комбіновану роботу! Попереду ще дванадцять днів класного лазіння.
Фото та інформація – Даніелла Попова

Добавлено: 31.01.2019