Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Відео стрибка до бронзи Валентина Сипавіна на змаганнях у Денвері

Коментує Валентин:

Фінальний етап Кубка Світу в американському місті Денвер (Колорадо) проходив 22-24 лютого. Я приїхав в досить непоганій формі, добре відпочив, але був з невеликим кашлем. За підсумками кваліфікації в трудності я з другим результатом вийшов у півфінал, куди відбиралося 18 спортсменів.
 
Увечері цього ж дня проходили парні перегони у швидкості та хоча я не спеціалізуюся у швидкості, я став 10-м! Це мій найкращий результат у швидкості за 10 років міжнародних стартів по льодолазанню.
 
Наступний день був важким: вранці півфінал, потім три години відпочинку, потім фінал. У півфіналі я з 6-м результатом досить впевнено пройшов у фінал, куди відбирали 8 спортсменів. Ну а фінальна траса була не дуже складною, але динамічною. Зараз в тренді стрибки. І перший стрибок на трасі несподівано встав каменем спотикання для багатьох спортсменів, включаючи чинного Чемпіона Світу.
 
Вже зараз, аналізуючи відео, я розумію, що вдало розташувався і стрибнув на два молотки. Стрибок був досить довгий і зверху вниз, що досить динамічно. Але наступне перехоплення я робив ще майже 2 хвилини, що дуже довго. І потім вже довелося лізти на залишках сил. На моє здивування багато хто з дуже сильних спортсменів не змогли втриматися після стрибка, що і забезпечило мені бронзову медаль.
 

.

Добавлено: 26.02.2019