Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Відбувся етап Кубку України за скелелазіння, вид болдеринг, у Нікополі

З 07 по 09 березня 2019 року в м. Нікополь, Дніпропетровська область у болдеринговому залі Спортивного клубу "Електрометалург"відбувся етап Кубку України зі скелелазіння в дисципліні болдеринг.
 
Змагання відбулося завдяки ФАіС України, Міністерству молоді та спорту. Особиста дяка Куціну Володимиру Семеновичу, Голові правління, генеральному директору заводу АТ "Нікопольський завод феросплавів"та Рохкіну Семену Яковичу голові спортивного клуба Електрометалург за активну участь у організації змагань.
 
Призери:
1. Нестеренко Дар'я та Самойлов Федір
2. Заяц Тетяна та Осадчий Леонід
3. Шевченко Катерина та Сілевич Миколай
 
Слово чемпіонам.
 
 
 
 
Федір Самойлов: Змагання у Нікополі пройшли чудово! Все було на вищому рівні. Постановники трас, Антон Мардашов, Олексій Самусь та Анатолій Отченаш створили чудові болдеринги сучасного стилю. Деякі з них нагадували траси світового рівня. Сучасні зачіпки та рельєфи разом з майстерністю постановників створили у фіналі та півфіналі справжнє шоу.
 
Було приємно, що змагання пройшли без затримок в регламенті, ну якщо не враховувати ті 20 хвилин паузи з технічних причин у фіналі. Подяка всім хто займався реалізацією проведення цих чудових змагань, особливо головному судді та моєму тренеру, Печію Артуру Миколайовичу.
 
           Дар’я Нестеренко:
Пройшов етап Кубка України з болдерингу, емоцій дуже багато! Все було на вищому рівні: складні, але цікаві траси, хороші люди та прекрасна атмосфера. З недоліків можу тільки сказати, що на кваліфікації, на стенді для розминки не вистачало рельєфів, все зачіпки там були старі і слизькі. Все інше мені дуже сподобалося. Я дуже рада, що в Україні стали проводити змагання на такому високому рівні.
 
Хочу подякувати моїм улюбленим тренерам Сипченко Валерії та Сілевичу Миколі, а також всім постановникам трас за класні болдери, волонтерам за чисті зачепи та підтримку, суддям за чесне суддівство, Федерацію за ці чудові змагання і звичайно ж залу за незабутню атмосферу.
 
Добавлено: 10.03.2019