Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Зустрічаємо десятий скелелазний стенд для швидкості в Україні!

Ми вже писали, що у Маріуполі незабаром планується відкриття нового скеледрому, а тепер трохи подробиць. 
 
Зараз у м. Маріуполь на території комплексу Аляска центр, будується новий скеледром – еталонна стінка для швидкості, на який можна буде тренуватись до міжнародних стартів, проводити національні змагання, та проводити спортивні збори спортсменів. Висота стінки 15 метрів, вона будується з урахуванням всіх міжнародних стандартів.
 
Це десята стінка еталон для швидкості в Україні! Одні з перших буди побудовано у Дніпрі та Одесі, потім з’явились стінки у Харкові, Нікополі, а відтепер буде й у Маріуполі!
Стінка знаходиться на території комерційного комплексу Аляска центр. Центр спочатку був задуманий як гірськолижний, але потім засновники вирішили побудувати й літні активності — невеликий скеледром й мотузковий парк. На відкриття приїхали майстри спорту зі скелелазіння - Ігорь Тяпкин та Тетяна Колкотина. Запрацювала скелелазна секція.
 
І ось, на початку року, після звітно-виборчої Конференції ФАіС України було прийнято рішення розвивати скелелазіння в Маріуполі є місце для еталона, є люди, яки можуть допомогти фінансово.
 
До Маріуполя приїздив видатний український скелелаз зі швидкості Даниїл Болдирєв – йому сподобалась ідея та місце, він переговорив з Максимом Долгих, директором комплексу Аляска-центр та чемпіоном України з гірськолижного спорту у виды слалом-гігінт.
ФАіС України в особі віце-президента Печія Артура запустила ідею будівництва, а Аляска центр її підхопила.
 
Так будівництво скеледрома стало реальністю й 27-28 червня на новому скеледромі у м. Маріуполь розпочнеться Кубок України зі швидкості!
 
 

.

Добавлено: 08.05.2019