Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Українські школярі – майбутні чемпіони!

У Нікополі продовжується навчально-тренувальний збір молодих спортсменів зі швидкості. Розповідаємо про школярів які присутні на зборі за лінією Міністерства Освіти. Вони готуються до чемпіонату світу у Франції, який пройде 18-24 травня у місті Абенас.
 
Свої уміння та майстерність на еталоні відпрацьовують:
 
Ярослав Ткач – кандидат у майстри спорту, м.Кременчук, призер європейських чемпіонатів та кубків серед молоді, багаторазовий чемпіон й призер українських змагань. Тренер Микола Побережець
 
Оксана Бурова - кандидат у майстри спорту, м. Нікополь, чемпіонка України серед школярів, готується до участі у чемпіонаті світу серед школярів у Франції у травні місяці. Тренер Ірина Борщаговська.
 
Богдан Булах - кандидат у майстри спорту, м.Дніпро, призер молодіжних чемпіонатів та українських змагань. Тренерка Валентина Куршакова.
 
Софія Терентьєва – кандидат у майстри спорту м.Нікополь, призер молодіжних чемпіонатів. Тренер Ярослав Гонтарик.
 
Ярослав Ткач вибігає зараз стабільно в районі 6,5 сек- це дуже добрий результат. (світовий рекорд дорослий у чоловіків зараз складає 5, 48)
Оксана Бурова стабільно біжить 11 сек, її кращий час 10,15, Богдан Булах підійшов зараз до свого рекорду, Софія Терентьєва біжить стабільно в районі 11 секунд.
 
Команда повністю готова до міжнародних змагань. На чолі з тренером Миколою Побережцем 18-24 травня молоді спортсмени прямують до Франції, де у місті Абенос пройде Чемпіонат Світу серед школярів. А деякі спортсмени поїдуть у Францію відразу зі змагань в італійському Меззаломбардо, де 18 травня пройде молодіжний Кубок Європи зі швидкості.
 
 
 
 
 
 

..

Добавлено: 10.05.2019