Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Українські спортсмени-школярі прямують на Чемпіонат Світу у Францію!

З 18-24 травня у французькому місті Обена проходитиме Чемпіонат Світу серед школярів зі скелелазіння у всіх чотирьох видах: болдеринг, трудність, швидкість й багатоборство. Ці змагання проводяться вперше!
Рівень змагань обіцяє бути дуже високим багато хто зі спортсменів виступає паралельно на молодіжних Кубках.
 
України представлятимуть чотири спортсмени (на фото зліва на право):
 
1. Терентьєва Софія (Дніпропетровська обл)
2. Ткач Ярослав (Кіровоградська обл)
3. Булах Богдан (Дніпропетровська обл)
4. Бурова Оксана (Дніпропетровська обл)
 
 
 
 
Ці спортсмени завоювали право представляти Україну на Чемпіонаті світу за результатами Чемпіонатів України серед школярів: болдеринг та швидкість в Нікополі, трудність в Кременчуку. Вони стали призерами у багатоборстві.
Фінансування команди здійснюється повністю Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти й науки України.
 
Тренер Микола Побережець.
 
На спортсменів чекає не тільки насичена програма змагань, але й активний відпочинок. В програмі є каякінг по річці, трекінг у горах, похід у печеру. 
 
А ще кожна команда буде представляти свою країну у заході під назвою «Ніч Націй». Мета заходу -  обмін між різними культурами країн-учасниць.
Молодим людям пропонується представити та популяризувати свої країни й свою культуру оригінальним способом. Готуються стенди з візуальними матеріалами про культуру, художні промисли, звичаї. Крім того, кожна делегація має представити на сцені культуру своєї країни за чотири хвилини. Так що нашим скелелазам доведеться заспівати або станцювати, або просто представити відео. 
 
 
Побажаємо успіхів нашим спортсменам! 
 
Добавлено: 15.05.2019