Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Відкритий дитячий Чемпіонат міста Маріуполя зі скелелазіння.

Чудово відмітили у Маріуполі день захисту дітей. 1 червня на скеледромі Аляска центр відбувся відкритий дитячий чемпіонат міста Маріуполя зі скелелазіння.
На оновленому стенді центру спорту та відпочинку «АЛЯСКА» 72 юних спортсмени змагалися у двох дисциплінах: трудність та швидкість, класика. Вікові категорії, згідно з регламентом, від 2012 р.н. і молодше, до 2004-05 р.н.
Найменший учасник, 4-х річний Бутурлакин Артем на прізвисько Муравей підкорив глядачів своїм бажанням перемогти та завзятістю. Петрук Вероніка, гість з Нікополя, стала першою у швидкості та єдиною хто доліз до топів на обох трасах трудності. Завдяки Вероніці чемпіонат став відкритим.
 
Всього під вік учасників було побудовано 8 трас. На думку тренерів, глядачів і суддів рівень маріупольського скелелазіння за 1 рік існування секції значно зріс, а якість проведення змагань надихає не тільки дітей на заняття скелелазінням: дорослі спортсмени з інших міст теж приїжджають до Маріуполя.
 
Хочеться висловити подяку організаторам, які у короткий термін побудували єдиний в Донецькій області доступний стенд, продовжують його нарощувати, розвивати й докладають величезних зусиль для популяризації спортивного скелелазіння як для дітей, так і для дорослих спортсменів в такому непростому регіоні.
Нагадаємо, що 27-28 червня Маріуполь вперше прийме етап Кубка України в дисципліні швидкість на новому стенді еталонної траси.
Хто ще не знає де провести свята на День Конституції приїздить до Маріуполя: купатись у морі та вболівати за спортсменів. Можливо проживання у наметовому містечку на території Аляска центр.
 

.

Добавлено: 02.06.2019