Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


День альпініста в Одесі

День Альпініста відмітили змаганнями 2 червня на одеському скеледромі альпклуба «Одеса». Змагання були присвячені пам'яті українського альпініста який загинув на Евересті під час спуску з вершини, майстру спорту міжнародного класу, одесита Василю Копитко.
 
На урочистому відкритті змагань виступили з промовами президент альпклубу Одеса та президент ФАіС України Валентин Симоненко й начальник управління ФКіС облдержадміністрації Валентина Кольчак
 
Біля Ротонди пам'ять загиблих альпіністів було вшановано хвилиною мовчання. 20 років тому без застосування кисню та допомоги шерпів досягли вершини Евересту українські спортсмени Василь Копитко, Владислав Терзиул та Володимир Горбач. На спуску з вершини Василь Копитко загинув.
 
У старшій групі розрядників в багатоборстві лідерами були спортсмени збірної України з альпінізму Олександр Крамаренко, Андрій Трифільців та Петро Побережний.
У жінок найсильнішими виявились спортсменки збірної команди України з альпінізму Олександра Тихонова, Богдана Зелинченко та Надія Гончаренко.
В групі початківців кращими стали Дмитро Лепший, Денис Копилов, Андрій Коняєв. Заслужені призи в цієї групі отримали жінки: Віталіна Волканова, Елеонора Кирилова, Марина Андрушкевич.
 
 
Учасники змагань дякують суддям що вклали свою душу й свій час в організацію події.
Головний суддя Володимир Клебанський. Судді: Володимир Горохов, Вадим Леонтьєв, Валентина Семенюк, Петро Страхов, Ольга Верстюк, Олексій Шельбах, Петро Альошин, Віорел Чебан, Борис Данилов, Тетяна Борисевич, Ольга Гуз, Марія Сосновских, Костянтин Голодягин, Олександр Власенко, Володимир Гвоздиков, Олексій Вишнів.
 
У програмі були показові виступи скелелазів ДЮСШ 12, старший тренер Віктор Ремнев, МСМК Костянтина Павленко та виступ юних скелелазів у двох видах швидкість та трудність.
Неймовірно виглядав виступ Євгена Кривошейцева, багаторазового чемпіона світу, який демонстрував майстерність лазіння з льодовими інструментами.
 
В середу 5.06.19, о 19-00 на скеледромі альпклубу Одеса» відбудеться нагородження переможців та призерів змагань
 

Фото Петра Страхова. Виступ Євгена Кривошейцева

Добавлено: 04.06.2019