Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Прес-конференція у Маріуполі

Сьогодні у Маріуполі, в Центрі спорту та відпочинку «Аляска», де побудовано новий скеледром, відбулась прес-конференція за участю начальника управляння молоді та спорту Олексія Казанцева, директора Центру спорту та відпочинку Максима Долгіх, тренера молодіжної збірної команди України зі швидкості Ігоря Тяпкіна та спортсменки, майстра спорту України, Тетяни Колкотіной.
Прес-конференція була присвячена відкриттю нового скеледрому, що побудовано на території Аляска-центр за стандартами тренувань на швидкість. Обговорювались змаганням національного рівня, які відбудуться там 27-28 червня.
Конференція зібрала шість телеканалів та чотири газети.
 
Учасники конференції підкреслили, що відкриття цього скеледрому є вагомою подією не тільки для донецького регіону, а й взагалі для всього українського скелелазіння. Зараз в Україні діє десять еталонних стінок для змагань зі швидкості. Маріупольська є максимально наближена до стандартів IFSC (Міжнародна Федерація Спортивного Скелелазіння). На цій стінці можна готуватись до міжнародних стартів, проводити повноцінні тренувальні збори. З усіх еталонних стінок України вона зараз найкраща для тренувань.
 
Вже зараз молодіжна збірна України на чолі з тренером Ігорем Тяпкіним проводять навчальної тренувальний збір на новому стенді.
Також це величезна подія й для Маріуполя. Адже вперше в цьому місті пройдуть змагання національного масштабу - Кубок України зі швидкості.
Планується, що брати участь у змаганнях будуть всі українські«зірки» скелелазіння, в тому числі міжнародні призери змагань - МСМК Ярослав Гонтарик, переможець та призер Кубків Світу зі швидкості, та МСУ Тетяна Колкотіна, яка нещодавно повернулась з комерційних змагань у Китаї, де посіла 4-те місце.
Цікаво зазначити, що у перший день змагань аматори зможуть побігати разом з профі, планується аматорський забіг на призи спонсорів, в якому взяти участь можуть усі охочі.
Тренер молодіжної збірної зі швидкості, Ігор Тяпкін підкреслив, що призовий фонд складає 64 тисяч гривен. Планується нагородження грошами й цінними призами до четвертого місця. Очікуються спортсмени з багатьох областей України.
 
 
Велика дяка спонсорам, організаторам, всім, хто підтримував й продовжує підтримувати розвиток скелелазіння в Україні!
 

•                       Цетр спорту та відпочинку «Аляска» http://www.alaska.in.ua/

•                       Федерация Альпинизма и Скалолазания Украиньї http://fais.org.ua/

•                       Управління молоді та спорту м. Маріуполь https://mariupolrada.gov.ua/ - й особисто начальника навчально-спортивного відділу управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Георгія Федоренко

•                       Бренд “Black Diamond» https://shambala.com.ua/

•                       Єкіпіровочний центр «Вертикаль»  http://www.snaryaga.com.ua/

•                       Інтернет магазин Touch, лідер пролажів у сфері електронікі  https://touch.com.ua/

•                       Бренд «Саtch » https://catch.in.ua/

•                       Компанія «Инструмент Донбасса»  http://tooldonbassa.com.ua/

•                       «Skoda» http://www.skoda-mariupol.in.ua/

•                       Інтернет-провайдер компанія «Тгіnity» https://www.mytrinity.com.ua/

•                       Друкарський дім «Магелан» https://magelanprint.com.ua/index.php/ru/

 •                      Маріупольське телебачення МТВ  https://mariupolskoe.tv/

•                       Машинобудівне підприємство ТОВ «МАГМА»  www.magma.ua

Добавлено: 25.06.2019