Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Чемпіонат у Токіо зі скелелазіння завершено - результати жінки

Вчора у Токіо завершено фінали з багатоборства серед жінок на Чемпіонаті Світу зі скелелазіння. 
Абсолютною чемпіонкою стала словенська спортсменка Янья Гарнбрет. На цьому Чемпіонаті Янья має три золота – у болдерингу, у трудності й багатоборстві. 
Срібло дісталось спортсменці з Японії, яка вже понад десятка років не сходить з призових місць – Акіо Ногуччі. Вона також срібна призерка у болдерингу на цьому чемпіонаті. 
Бронза у Шони Коксі, Великобританія, яка має ще бронзову нагороду у болдерингу.
 
Офіційну інформацію про те, хто ж виборов олімпійські ліцензії, остаточно обіцяють надати через два тижні після закінчення Чемпіонату. Річ у тому, що є квота – дві (чоловіча та жіноча) ліцензії на країну, крім Японії, бо Японія приймає Олімпіаду 2020 й має чотири квоти (дві чоловічі, дві жіночі).
 
Після етапу кваліфікації з багатоборства було визначено топ-7 спортсменок, хто завоював олімпійські путівки, але в цьому списку опинились аж чотири спортсменки з Японії. Якщо європейські та американські скелелазки вже учора раділи попаданню у число тих, хто отримав путівки, то японки до сьогоднішніх фіналів не знали, кому з них дістанеться друга ліцензія.
Почекаємо офіційних результатів, хоча на фото вже можна порахувати хто отримає ліцензії на Токіо 2020, якщо з чотирьох японських спортсменок залишається тільки дві.
 

.

Добавлено: 21.08.2019