Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Чемпіонат у Токіо зі скелелазіння завершено - результати чоловіки

Сьогодні відбулись фінали чоловіків з багатоборства. Володар золотої медалі в болдерингу, японець Томоа Нарасакі, сьогодні став переможцем світу у багатоборстві. Другий Якоб Шуберт з Австрії, який має ще бронзу у трудності та срібло у болдерингу. Третій у багатоборстві спортсмен зі швидкості, Рішот Хайбуллін, Казахстан, який на швидкості став сьомим, але непогано виступив у болдерингу та трудності. В результаті став володарем олімпійської ліцензії, та сьогодні отримав бронзу у багатоборстві.
 
Так же як і у жінок, прізвища тих, хто отримав олімпійські ліцензії стали відомі після етапу кваліфікації у багатоборстві, фінали на це не впливали. Але все ускладнилось, бо у топ-7 після етапу кваліфікації в багатоборстві попало четверо японських спортсменів. (Нагадуємо, у всіх країн дві квоти на ліцензію, жіноча та чоловіча, у Японії чотири, як у господарки ігор). Так що знов таки, якщо європейські та інші спортсмени вже раділи ліцензіям після кваліфікації, то четверо японських спортсменів ще сьогодні змагались за них між собою.
 
Офіційно володарів ліцензій на Олімпіаду у Токіо 2020 обіцяють назвати через два тижні після Чемпіонату. Але можна подивитись результати, з чотирьох японських спортсменів відняти два, й побачити список ймовірних претендентів.
 
Наступні змагання де буде розіграно 12 путівок (6 жінки, 6 чоловіки) на ОлімпійськиІ Ігри у Токіо 2020, очікуються в Тулузі 29 листопада
 

.

Добавлено: 21.08.2019