Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Сьогодні ювілей Самсонової Лілії Миколаївни — видатної людини українського альпінізму й скелелазіння

Лілія Миколаївна спортсменка, що тримала в руках олімпійський вогонь, альпіністка, що стояла на памірських вершинах 7-тисячників, спортивний діяч, що своїм ентузіазмом та волею побудувала стенд в П'ятихатках (Харків). Тренер, яка виховала декілька світових чемпіонів та призерів чемпіонатів світу,. Інструктор, яка дала старт багатьом альпіністам, директор спортивної школи в якої зараз займається понад 300 дітей.
 
Лілія Миколаївна Самсонова переможниця Чемпіонатів України та Радянського союзу зі скелелазіння та лижним перегонам, майстер спорту двічі й у лижах й у скелелазінні, має 1-й розряд з альпінізму, інструктор з альпінізму другої категорії, суддя національної категорії зі скелелазіння. 
 
Понад шістдесят років життя присвячено спорту, тренерської та суддівської праці, роботі з дітьми.
 
Лілія Миколаївна, вітаємо Вас з 80-ти річним ювілеєм! Пишаємося співпрацею з Вами! Ви надихаєте, вражаєте своєю силою, добротою, професіоналізмом! Бажаємо Вам міцного здоров'я, подальших успіхів в роботі, натхнення! Дякуємо за Вашу нелегку працю, за частки тепла, за позитивну енергію, за розумний й правильний погляд на роботу та життя, якими Ви щиро ділитись з учениками та всіма, хто Вас оточує!
 
 

..

Добавлено: 08.09.2019