Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


ФАіС України представила скелелазіння на Олімпійському уроці у Києві

Вчора на Оболонської набережної у м.Києві відбулася щорічна всеукраїнська масштабна подія НОК України — Олімпійський урок. Це можливість для кожного познайомиться з улюбленим видом спорту, попробувати свої здібності, взяти участь у конкурсах, гарно провести час та отримати цікаві подарунки.
 
36 майданчиків зі спорядженням для олімпійських видів спорту побудували на Оболоні й серед них ФАіС України представила скелелаз ний стенд, де кожний міг відчути себе скелелазом й спробувати як це, відірватись від землі, пересуваючись по зачіпках. Підходили спробувати себе й діти й дорослі, дехто бачили стенд уперше, хтось вже знав про скелелазіння й впевнено долав стінку. 
 
Спорт змінює життя людей на краще! ФАіС України пишається, що взяла участь в цьому святі спорту, наші тренера учора дарували змогу перевірити себе понад 500 дітям та дорослим, дуже радісно було спостерігати захоплені обличчя, позитивні емоції. Кожен міг долучитись, адже скелелазіння один з найдемократичніших видів спорту, на рівні любителя можуть лазити люди будь-якого віку, комплекції та статі.
 

.

Добавлено: 08.09.2019