Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация

Скалолазание

Ніка Потапова достроково виграла молодіжний Кубок Європи зі скедедазіння - трудність

Добавлено: 26.06.2017 | Читать полностью
В місті Устер, Швейцарія, пройшов 3-й етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння, дисципліна трудність. Майстер спорту України, Потапова Ніка переконливо здобула 3-ю поспіль перемогу.
Ніка зробила  ТОПи на кваліфікаційних трасах і, єдина зі спортсменів, яка зробила ТОП на фінальній. Таким чином, Ніка  виборола «золоту» медаль і достроково стала володарем молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння 2017 року по трудністі!

Нагадуємо, що перше золото Ніка виграла на 1-у етапі в Імсті, а друге золото в Дорнбірні.

По переду ще 4й етап в Австрії, але Ніка вже недосяжа для суперниць- максимальна сума балів дає Нікі перемогу в будь-якому випадку.

Вітаємо Ніку і її тренера Артура Миколайовича Печія!

Ось враження Артура Миколайовича від змагань в Устере:

Українська молодіжна збірна в Австрії - повернення додому з перемогами!

Добавлено: 12.06.2017 | Читать полностью

Сьогодні наши молоді і талановиті спортсмени скелелази повертаються із Австрії в Україну після серіі змагань

Спочатку був  Єтап Кубок Європи в Імсте : золото в трудності впевнено виграла Ніка Потапова. Ніка, пройшла в кваліфікаційному відборі 2 траси до ТОПу і стала єдиною в своїй групі, яка пройшла до ТОПу фінальну трасу.

Але попереду був ще один Єтап Кубка Європи і треба було знов перемагати. І це Нікі вдалося!! Вчора, 11 червня в Австійскому місті Дорнбірн знов лунав гімн України завдякі впевненой перемоги Нікі Потаповой в трудності.

Вітаємо!!!

Результати українських спортсменів:

Звіт та результати змагань зі скелелазіння серед дітей пам’яті Галини Школи

Добавлено: 22.05.2017 | Читать полностью
      29 по 30 квітня  2017 року на скелях  Житомирської області, в селі  Дениші , відбулася  відкрита  особиста першість  зі скелелазіння  серед дітей  та учнівської молоді   м. Києва  пам’яті  Галини  Сергіївни  Школи . Змагання  особисті, проводилися в формати фестивалю, згідно регламенту . Змагання проводилися в рамках  5-го Ювілейного фестивалю туризму і краєзнавства «Перехрестя» . Змагання проводилися КПДЮ, відділом туризму, краєзнавства та патріотичного виховання . Технічну та консультативну підтримку змагань оказувала ФАіС  м. Києва.

Добавлено: 15.05.2017 | Читать полностью

12-13 травня в польскому місті Тарнов відбувся етап Молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння, від швидкість.

Молодіжна збірна України була представлена десятьма спортсменами, які виступали в трьох вікових групах:

За результатами змагань, перемогу в своїх групах здобули Ярослав Ткач і Костянтин Павленко, ставши переможцями змагань.
Третє місце в своїй групі посіла Олександра Волкова.

Решта результатів виступів наших спортсменів:

Єлизавета Жолобко - 9 місце, Софія Гладка - 10 місце, Кирило Щупій - 5 місце, Єгор Шаповалов - 9 місце, Олексій Крінецкій - 10 місце, Микита Лук'янов - 5 місце, Костянтин Дмитрієв - 6 місце

Украінськи спортсмени на Кубку світу в Китає

Добавлено: 24.04.2017 | Читать полностью

Продовжуються світові старти зі скелелазіння - на вихідних пройшли змагання в китайскому місті Чонгонг в дисціпліні швидкість та боулдрінг.

Даніїл Болдирєв та Алла Маренич стали 3-ми в дисципліні швидкість! Вітаємо!

Заслужений майстер спорту України Даніїл Болдирєв (Одеська обл., Тренера Зубко І., Зимова Л.В.) у фінальному забігу випередив французького спортсмена M.Bassa, показавши час 5,62 сек.
Це час тільки на 0,02 сек поступається світовому рекорду, який Данило і встановив на чемпіонаті світу в 2014 році в Іспанії.
Майстер спорту України Маренич Алла (Харківська обл., Тренер Маренич В.А.) - виборола бронзу.
Приймав участь в змаганнях і Павленко Константін, нажаль він вибув на етапі 1/8 фінала, в підсумках він 14й

Ми дуже вболювали і за наших боулдерінгістов але до фіналу нажаль ніхто не потрапив, хоч півфінальну відмітку Євгеніі Казбековой пройти і вдалось
Казбекова Євгенія - 14, Захарова Маргаріта 33, Мельнікова Ксенія 41.  Топішко Сергій цього разу стал 25й.

Відкритий кубок ФАіС України зі скелелазіння серед ветеранів на природному рельєфі

Добавлено: 18.04.2017 | Читать полностью
В Кам’янці-Подільскому, на скелях,  з 29.04.17 по 02.05. 2017 буде проведено відкритий кубок ФАіС України зі скелелазіння серед ветеранів у 2017 р. на природному рельєфі (швидкість, трудність)

До змагань допускаються спортсмени у таких вікових групах:

1 група – 40 – 49 років; 2 група – 50 – 59 років; 3 група – 60 – 64 роки;

4 група – 65 – 69 років; 5 група – 70 – 74 років; 6 група – 75 років і старші.

Вік спортсменів-ветеранів визначається роком, а не днем народження

Іменні заявки подаються до мандатної комісії 29квітня 2016р. на місті проведення змагань

Попередні заявки подаються на e-mail:Потапов Женя ,                     тел. 095 594 94 68

Підсумки Кубка України в Києві — скелелазіння, складність

Напередодні Великодніх свят в м.Києві в спортивно-розважальному центрі «Гіперіон» пройшов традиційний етап Кубка України зі скелелазіння, в дисципліні складність.
У змаганнях взяли участь спортсмени з 9 регіонів України. У їх числі 14 майстри спорту України та 18 кандидатів у майстри спорту.
Змагання пройшли за класичною схемою — в кваліфікаційному раунді були запропоновані 2 траси. 10 найсильніших спортсменів за підсумком кваліфікації продовжили змагання у фінальному раунді.

Переможці:

1. Казбекова Євгенія і Самойлов Федір
  2. Потапова Ніка і Соловей Ігор
  3. Тіщенко Анастасія і Салабаш Анастасія набрали однакове число балів, серед чоловіків бронза у Топішко Сергія

Постановник трас — Зілінський Олександр.

Особлива подяка суддям за слажену роботу!

Повні протоколи

Чемпіонат України зі скелелазіння на природному рельєфі серед студентів - анонс

Добавлено: 11.04.2017 | Читать полностью

з 30 квітня по 5 травня 2017 на скелях біля с. Буки Черкаської обл.відбудеться Чемпіонат України зі скелелазіння на природному рельєфі, трудність, швидкість, болдеринг, багатоборство серед студентів чоловіки, жінки (III ранг)

Програма проведення змагань

30.04.2017
16.0 - 18.00 - робота мандатної комісії;
18.30 - збори представників та суддів;
01.05.2017
10.0 - церемонія відкриття змагань;
10.30 - кваліфікаційні та фінальні змагання з програми лазіння на швидкість серед чоловіків та жінок;
02.05.2017
10.0 - кваліфікаційні змагання з програми лазіння на трудність серед чоловіків та жінок перша і друга траси;

Добавлено: 10.04.2017 | Читать полностью

14-15 квітня на скеледромі Гіперіон, адреса вул.Кирилівська 46, (Фрунзе) відбудеться проведення Кубку України зі скелелазіння - (трудність, етап), III ранг

День приїзду головної суддівської колегії та представника Мінмолодьспорту - 14 квітня 2017 року. По приїзду звертатися за адресою: вулиця Фрунзе, 46, Зілінський Олександр Валентинович тел. 066-711-23-32.

Всеукраїнські змагання «Козацькі сходи», Нікополь, 27-29 квітня, швидкість

Добавлено: 05.04.2017 | Читать полностью

27-29 квітня в м. Нікополь відбудуться змагання зі скелелазіння Чемпіонат України, етап Кубку України, Всеукраїнські  змагання  «Козацькі сходи», присвячені пам’яті  В.Г.Бойко, в дисціплині швидкість

Адреса: м. Нікополь ,    вулиця  Електрометалургів, 1,   на стендах Спортивного клубу "Електрометалург",

Обов’язкова  попередня  регістрація на всі змагання.

До уваги тренерів та представників команд: на мандатну комісію крім заявки, обов’язково  мати при собі  картки учасників змагань.