Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Скалолазание

Програма змагань у Тарнові та у Бріансоні на ці вихідні

Добавлено: 18.07.2019 | Читать полностью
На ці вихідні у Польщі стартує етап молодіжного Кубка Європи, а у Франції відбудеться третій у сезоні етап Кубку Світу у трудності. Це останній етап Кубку Світу перед Чемпіонатом світу у Японії в кінці серпні. А молодіжна збірна ще буде змагатися в австрійському Імсті 2-4 серпня перед Чемпіонатом Світу в Арко. 
 
1. Етап молодіжного Кубка Європи зі швидкості, Польща Тарнов
 
19 липня: реєстрація спортсменів
 
20 липня ( київський час +1)
14:00 Випробування і кваліфікація.
18:00 Фінали.
19:00 Церемонія нагородження.
 
Молодіжна команда України: Ботнар Богдан, Бурова Оксана, Гладка Софія, Глушко Артем, Драченко Михайло, Ільчишин Григорій, Ілюхін Дмитро, Кринецький Олексій, Лаврикова Єлизавета, Мозолевич Денис, Опашко Аріна, Плохов Ніл, Терентьєва Софія, Ткач Ярослав, Ткачева Дар'я, Щигарева Аліна, Яковлев Максим.
 
2.Етап Кубку світу, трудність Франція, Бріансон
 
19 липня
9:00 Кваліфікація. Чоловіки та жінки.
19:30 Півфінал. Чоловіки та жінки.
 
20 липня
19:30 Фінал. Чоловіки.
21:00 Фінал. Жінки.
22:00 Церемонія нагородження.
 
Від України: Євгенія Казбекова, Михаїл Ткачук.
 

Анонс. Болдеринговий фестиваль на природному рельєфі Easter Island 2019

Добавлено: 09.07.2019 | Читать полностью
5-6 жовтня, в Сколівському районі, неподалік від водоспаду Кам'янка, відбудеться болдеринговий фестиваль Easter Island 2019 на природних каміннях.
 
«Острів Пасхи» - відносно новий болдеринговий район. Знаходиться приблизно у 10 км від Сколе, неподалік від водоспаду Кам’янка. На теперішній час є 196 промаркованих болдерингових ліній від 5-ї до 8А категорії складності, на будь-який смак. Порода каміння- піщаник. 
 
Але це ще не все. Район великий, камінь багато, організатори «Острів Пасхи» зараз продовжують готувати та чистити нові лінії. Каміння у дивовижному лісі, висотою від трьох метрів чекають на скелелазів.
 
Зараз більшість ліній шостої категорії, більш детально можна подивитись на сайті
 
 
Реєстрація та більш детальна інформація буде пізніше.
 
 
Як дістатись (інформація минулого року):
 

Відео Євгенія Казбекова, Проходження болдеринга у фіналі та півфіналі 19 травень 2019

Добавлено: 21.05.2019 | Читать полностью

На відео Євгенія Казбекова, 5-те місце на етапі Кубку Світу у Мюнхені. Проходження болдеринга у фіналі та півфіналі 19 травень 2019

 

Анонс. Чемпіонат України зі скелелазіння, вид болдеринг у м.Нікополь

Добавлено: 14.03.2019 | Читать полностью
12-14 квітня на базі спортклубу "Електрометалург" у м.Нікополь, за адресою вул.Електрометалургів, 1, відбудуться змагання: Чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків, вид болдеринг
 
Пропонуємо ознайомитись з попереднім Регламентом: 
 
 

Кращі моменти на відео — змагання у м.Дніпро, Кубок України зі швидкості

Добавлено: 26.02.2019 | Читать полностью

Ми вже писали, що 23 лютого в м.Дніпро пройшов Кубок України зі скелелазіння в дисципліні швидкість. Пропонуємо переглянути кращі моменти, швидкість дуже видовищний вид скелелазіння!

 

Український топ спортсмен Федір Самойлов пройшов свою третю трасу 9а

Добавлено: 21.02.2019 | Читать полностью
Після дня відпочинку і сили інші!
Сьогодні Самойлов Федір (МСУ, м.Українка Київської області) закінчив свій проект, пройшовши трасу Seleccio Natural (9а) в іспанському районі Santa Lydia.
Траса загальної протяжності близько 35 метрів. Близько 3 ключів. По всій трасі легкий нахил. Вгорі нахил збільшується.
Це 3-тя траса 9-ї категорії складності, яку пройшов Федір.
Самойлов Федір є першим українським спортсменом, якому підкорилася траса цієї категорії складності. Свою першу трасу Martin Krpan (9а) спортсмен пройшов в Словенії у квітні 2016 року. В тому ж році через місяць він пройшов свою другу трасу Hades (9a) в Австрії.
Другим хорошим проходженням сьогодні відзначився Суховой Гліб (КМС, м.Харків), пройшовши трасу Airline 8а категорії складності. З його слів, він таких навіть 8в не лазив.
Виїзд на скелі проходить в рамках тренувального збору на скелях за підтримки Федерації альпінізму і скелелазіння України та Міністерства молоді та спорту України. Зараз 3-й день лазіння. Залишилось 7 днів лазіння.
Дай Боже гарної погоди!
 

Молодіжна збірна зі скелелазіння тренується на скелях

Добавлено: 18.02.2019 | Читать полностью
Перший найголовніший старт для збірної України зі скелелазіння є Чемпіонат світу, який пройде в першій половині серпня 2019 року в Японії.
Молодіжний Чемпіонат світу пройде в другій половині серпня цього року в м. Арко, Італія.
Тому лютий місяць цього року дуже багатий на навчально-тренувальні збори: тільки скінчився збір у Харкові з болдерингу, зараз триває збір в Дніпрі зі швидкості, а позавчора в Іспанії свій збір розпочали спортсмени у виді трудність на скелях: Самойлов Федір, Потапова Ніка, Ткачук Михаїл та Суховий Гліб.
В скелелазному районі Santa Lynia, який на найближчих два тижні стане місцем тренувань, стоїть чудова погода. Вдень навіть дещо жарко. Всі траси сухі.
Район дуже специфічний – довгі траси й великий кут нахилу. Траси не мають явних місць відпочинку.
Даний район улюблене місце тренувань відомих ТОП-спортсменів.
Попереду 10 тренувальних днів. Маємо надію, що за цей час спортсмени встигнуть пройти заплановані маршрути.
Успіхів!!

Великі молодіжні змагання зі скелелазіння пройшли у Харкові

Добавлено: 14.02.2019 | Читать полностью
З 07 по 10 лютого 2019 року на базі скеледрому Харківського фізико-технічного інституту були проведені Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації альпінізму і скелелазіння України, Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області, Управління у справах молоді та спорту Харківської області.
Адміністрація наукового центру, до відома якого відноситься спорткомплекс, надала до послуг на 4 дні дане приміщення для проведення цих змагань, за що їм красно дякуємо від усіх учасників змагань: тренерів, спортсменів, суддів та глядачів.
Для проведення змагань на достойному рівні та для підготовки спортсменів до міжнародних змагань ФАіС при фінансовій підтримці Мінмолодьспорту України закупила зачіпки та рельєфи європейських фірм «360», «Cheeta», «Lapis», «Quadra», «Flatholds», які широко використовуються на міжнародних змаганнях.
У змаганнях брали участь 220 спортсменів з 8 регіонів України: м. Київ, Київська, Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Донецька області.
Успішними та цікавими зробили змагання українські спортсмени: майстер спорту Мардашов Антон – головний постановник трас, майстри спорту Самойлов Федір, Оченаш Анатолій, Заколодній Олександр – постановники трас до змагань.
Суддівська бригада :головний суддя національної категорії Самсонова Лілія Миколаївна, головний секретар-Маренич Валентина Олександрівна та судді з Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Вінницької областей.
Суддівська бригада провела змагання без помилок, згідно з Правилами проведення змагань та Регламенту. Страховкою займались досвідчені судді-страхувальники.
 
Переможці та призери нагороджені медалями, дипломами, призами від спонсорів «Клуб мандрівників», «Альпіністи за мир», депутата районної ради та інших.
 
У цьому році ФАіС України в першу чергу приділяє увагу національним стартам зі скелелазіння. Зараз національні змагання поступово трансформуються у бік міжнародного рівня й є пріоритетним напрямком розвитку.
 
 
Призери:

Найголовніші національні змагання цього року зі скелелазіння

Добавлено: 18.10.2018 | Читать полностью
Через 2 тижні, 2-4 листопада 2018 року, на щойно збудованому скелелазному стенді в приміщенні спортивного клубу Електрометалург в м. Нікополі Дніпропетровської області пройдуть найголовніші національні змагання цього року у дисципліні болдеринг— Чемпіонат України.
Організатори розробляють можливість трансляції фінальної частини чемпіонату.
 

Кубок України зі скелелазіння на трудність 27-28 жовтня в Києві. Регламент

Добавлено: 18.10.2017 | Читать полностью

27-28 жовтня в Києві на скеледромі Гіперіон відбудеться Куюок України зі скелелазіння в дисципліні трудність

Пропонуєм Регламент

Змагання проводяться з 27 по 28 жовтня 2017 року, у м. Київ скеледром "Гіперіон", за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 46.
 
Програма змагань:
 
1- день;
10.0- 16.00 - підготовка трас;
16.0- 18.00 - робота мандатної комісії;
2- й день;
09.30 - церемонія відкриття змагань;
10.0 - кваліфікаційні змагання серед чоловіків та жінок;
16.0 - фінальні змагання серед чоловіків та жінок;
19.0 - нагородження переможців і призерів;
19.30 - церемонія закриття змагань.
 
 
Страница:
1