"Скельне двоборство-2015". Результати.
Хмельницька федерація альпінізму і скелелазіння повідомляє:
21 червня на скелях Кам'янець-Подільського каньону пройшов відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння. Змагання зібрали 37 юних спорсменів з Кам'янця, Хмельницького, Чернівців, Нетішина, Сум, Київа, Житомира, що змагалися в двох дисциплінах .
Переможцями в своїх вікових групах стали:
Серед учасників 2006-2008 р.н.
Швидкість
1) Гуменюк Павло (Нетішин) і Кузьменко Вероніка (Житомир),
2) Подолян Сергій (Кам'янець-Подільський) та Ізмайлова Євгенія (Суми),
3) Звягінцев Назар (Суми) та Найдук Анастасія (Кам'янець-Подільський).
Складність
1) Звягінцев Назар (Суми) та Ізмайлова Євгенія (Суми),
2) Гуменюк Павло (Нетішин) та Кузьменко Вероніка (Житомир),
3) Підгурний Назар (Кам'янець-Подільський) та Найдук Анастасія (Кам'янець-Подільський).
Серед учасників 2003-2005 р.н.
Швидкість
1)Кондратюк Ярослав (Нетішин) і Тарновецька Анастасія (Чернівці),
2) Петровський Богдан (Нетішин) і Педько Катерина (Нетішин),
3) Ярош Микита (Суми) та Ігнатеску Аліна (Нетішин).
Складність
1)Кондратюк Ярослав (Нетішин) і Тарновецька Анастасія (Чернівці),
2) Петровський Богдан (Нетішин) і Педько Катерина (Нетішин),
3) Захаров Святослав (Суми) та Ігнатеску Юлія Нетішин).
Серед учасників 2000-2002 р.н.
Швидкість
1) Тимофійчук Микита (Чернівці),
2) Дорош Олександр (Кам'янець-Подільський),
3) Кульбацький Артем (Кам'янець-Подільський).
Складність
1) Тимофійчук Микита (Чернівці),
2) Кульбацький Артем (Кам'янець-Подільський).
3) Слободян Дмитро (Хмельницький).
Серед учасників 1996-1999 р.н.
Швидкість
1) Макаренко Антон (Кам'янець-Подільський),
2) Опольський Олександр (Кам'янець-Подільський),
3) Александрук Роман (Кам'янець-Подільський).
Складність
1) Божко Павло (Чернівці),
2) Макаренко Антон (Кам'янець-Подільський),
3) Петровський Ярослав (Нетішин)
Змагання відбулися завдяки допомозі мережи готелів "Тарас Бульба" , будівельної фірми "Гермес-С", обласного управління молоді та спорту.
Чекаємо всіх на наступні старти !