Результати Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок студентів
25-27 березня в м. Кременчук відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок студентів в видах програми швидкість, трудність і багатоборство.
На змагання приїхали 142 найсильніших спортсмена із восьми регіонів, (Дніпропетровська обл., Харківська обл.,Полтавська обл.,Кіровоградська обл., м. Київ, Запоріжська обл., Волинська обл.,Вінницька обл.) представники 14 вищих навчальних закладів України.
Призери в особистому заліку
на трудність
серед чоловіків:
1. Дейнека Данеїл м. Харків
2. Паукаєв Артем м. Київ
3. Сорокін Владислав м. Вінниця
3. поза заліком Тимко Євген м. Харків
серед дівчат:
1. Колкотіна Тетяна м. Дніпропетровська
2. Костирко Анна м. Харків
2. поза заліком Войтко Юлія м. Запоріжжя
3. Дісяк Оксана м. Вінниця
серед вищих навчальних закладів:
1. Харківський авіаційний інститут
2. Харківський політехнічний інститут
3. Київський політехнічний інститут
серед регіонів:
1. Харківська область
2. Вінницька область
3. Дніпропетровська область
на швидкість
серед чоловіків:
1. Козак Євгеній м. Кіровоград
2. Страховський Микита м. Київ
3. Паукаєв Артем м. Київ
серед дівчат:
1. Колкотіна Тетяна м. Дніпропетровська
2. Білан Валерія м. Харків
3. Костирко Анна м. Харків
серед вищих навчальних закладів:
1. Київський політехнічний інститут
2. Харківський політехнічний інститут
3. Харківський авіаційний інститут
серед регіонів:
1. Харківська область
2. Дніпропетровська область
3. Кіровоградська область
Згідно регламенту підводився підсумок в багатоборстві (за сумою трьох видів болдеринг, трудність, швидкість)
Призери в особистому заліку
в багатоборстві
серед чоловіків:
1. Паукаєв Артем м. Київ
2. Страховський Микита м. Київ
3. Сорокін Владислав м. Вінниця
серед дівчат:
1. Білан Валерія м. Харків
2. Костирко Анна м. Харків
3. Камкова Юлія м. Київ
серед вищих навчальних закладів:
1. Київський політехнічний інститут
2. Харківський авіаційний інститут
3. Харківський політехнічний інститут
серед регіонів:
1. Харківська область
2. Вінницька область
3. Дніпропетровська область
Головний суддя Микола Побережець.
Протоколи
Кіровоградську область представляли студенти, вихованці комунального закладу КДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської Ради і комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді ” у складі:
Євгеній Козак-Київський політехнічний інститут
Рефат Селяметов-Кіровоградська льотна академія НАУ
Максим Німеровський, Вячеслав Скорохід, Данило Назаренко, Роман Кондратенко, Тетяна Рощик, Інна Гончаренко, Кулик Аліна - Кіровоградський державний педагогічний університет.
В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область на швидкість стала бронзовим призером.
Вагомий внесок для командного заліку зробили
Євгеній Козак , який на швидкість став чемпіоном.
Призери нагороджені медалями та дипломами національної федерації альпінізму і скелелазіння України.
До десятки найсильніших спортсменів на швидкість потрапив Максим Борок зайнявши 5 місце поза конкурсом
Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець. Сергій Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха
Голова обласної федерації альпінізму і скелелазіння України
Микола Побережець.