Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Звіт та результати змагань зі скелелазіння серед дітей пам’яті Галини Школи

      29 по 30 квітня  2017 року на скелях  Житомирської області, в селі  Дениші , відбулася  відкрита  особиста першість  зі скелелазіння  серед дітей  та учнівської молоді   м. Києва  пам’яті  Галини  Сергіївни  Школи . Змагання  особисті, проводилися в формати фестивалю, згідно регламенту . Змагання проводилися в рамках  5-го Ювілейного фестивалю туризму і краєзнавства «Перехрестя» . Змагання проводилися КПДЮ, відділом туризму, краєзнавства та патріотичного виховання . Технічну та консультативну підтримку змагань оказувала ФАіС  м. Києва.
Змагання проводилися  у  таких вікових групах: 
- діти 2004 – 2005 років народження;
- діти 2002 – 2003 років народження;
- діти 2000 – 2001 років народження.
Додатково були проведені змагання  в вікових групах :
- діти 2006 – 2008 років народження;
- діти 2009 – 2010 років народження;
 
В змаганнях прийняло участь більш ніж 150 дітей з міст  Києва, Суми, Боярка, Житомир, с. Дениші  Змагання пройшли на відмінному рівні. Фінали проходили у складних погодних умовах, під дощем. Висловлюємо подяку організаторам змагань та суддям.
Переможців традиційно дуже багато!
Переможцями стали:
- діти 2004 – 2005 років народження;
1 місто -  Павловський Дмитро (Житомир) – Бржезіцька Віолета (Житомир);
2 місто - Телегуз Максим (Київ) – Михайлова Анна ( Київ);
3 місто -  Ливий Євген (Київ) – Скриннік Василина (Суми);
- діти 2002 – 2003 років народження;
1 місто - Співак Олександр (Суми)- Грушевська Марія (Житомир);
2 місто - Коретников Володимир – Овчарик Катерина (Київ);
3 місто - Федоренко Дмитро – Вакулюк Вероника (Київ);
- діти 2000 – 2001 років народження;
1 місто – Бражнік Богдан (Суми) -  Устименко Ксенія (Суми);
2 місто – Прийменко Андрій (Суми) – Суха Ірина (Київ);
3 місто -  Медведев Єгор (Суми) ;
- діти 2006 – 2008 років народження;
1 місто -  Липчанюк Вадим ( Боярка) – Петрова Влада (Київ);
2 місто -  Войтенко Богдан (Київ) – Яницька Марія (Київ);
3 місто -  Дутчишин Микола (Київ) – Петрова Варя ( Київ);
- діти 2008 – 2010 років народження;
1 місто – Колесник Святослав (Київ) – Кіян Дар’я (Київ);
2 місто -  Піддубний Марк (Боярка) – Леонец Ольга (Київ);
3 місто -  Липчанюк Влад ( Боярка) – Гайдаманчук Маруся (Київ)
 
 
Добавлено: 22.05.2017