Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Найголовніші національні змагання цього року зі скелелазіння

Через 2 тижні, 2-4 листопада 2018 року, на щойно збудованому скелелазному стенді в приміщенні спортивного клубу Електрометалург в м. Нікополі Дніпропетровської області пройдуть найголовніші національні змагання цього року у дисципліні болдеринг— Чемпіонат України.
Організатори розробляють можливість трансляції фінальної частини чемпіонату.
 
Крім визначення звання чемпіону України у 2018 році, чемпіонат виявить підсумок чемпіонату України з багатоборства. Після проведення чемпіонату України у двох дисциплінах (швидкість та трудність) у березні 2018 року в м. Одесі, серед чоловіків лідирує спортсмен з Одеси, майстер спорту України Кринецький Олексій, який зайняв 2-е місце в трудності та 5 місце у швидкості).
Друге місце серед чоловіків займає заслужений майстер спорту України, чемпіон України зі швидкості 2018 року Болдирев Даниїл, який в дисципліні трудність зайняв 14-е місце.
 
На третьому місці з результатом 30-е місце у швидкості, але 1-е місце в трудності займає майстер спорту України Самойлов Федір (Київська область).
Серед жінок перше місце з результатом 5-е місце у швидкості й 1-е місце в трудності займає представниця Дніпропетровської області, майстер спорту України Казбекова Євгенія.
 
Друге місце посідає спортсменка з Харкова майстер спорту України Захарова Маргарита, яка стала 5-ю на трудність та 3-ю на швидкість.
Третє місце займає Колкотіна Тетяна, спортсменка з Дніпропетровської області, майстер спорту України. На чемпіонаті в Одесі вона посіла 2-е місце на швидкість та 9-те на трудність.
 
Але вищезгадані місця після участі спортсменів у чемпіонаті України в Нікополі можуть суттєво змінитися.
 
Додано: 18.10.2018