Федерация альпинизма и скалолазания Украины

Информация


Великі молодіжні змагання зі скелелазіння пройшли у Харкові

З 07 по 10 лютого 2019 року на базі скеледрому Харківського фізико-технічного інституту були проведені Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації альпінізму і скелелазіння України, Федерації альпінізму і скелелазіння Харківської області, Управління у справах молоді та спорту Харківської області.
Адміністрація наукового центру, до відома якого відноситься спорткомплекс, надала до послуг на 4 дні дане приміщення для проведення цих змагань, за що їм красно дякуємо від усіх учасників змагань: тренерів, спортсменів, суддів та глядачів.
Для проведення змагань на достойному рівні та для підготовки спортсменів до міжнародних змагань ФАіС при фінансовій підтримці Мінмолодьспорту України закупила зачіпки та рельєфи європейських фірм «360», «Cheeta», «Lapis», «Quadra», «Flatholds», які широко використовуються на міжнародних змаганнях.
У змаганнях брали участь 220 спортсменів з 8 регіонів України: м. Київ, Київська, Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Донецька області.
Успішними та цікавими зробили змагання українські спортсмени: майстер спорту Мардашов Антон – головний постановник трас, майстри спорту Самойлов Федір, Оченаш Анатолій, Заколодній Олександр – постановники трас до змагань.
Суддівська бригада :головний суддя національної категорії Самсонова Лілія Миколаївна, головний секретар-Маренич Валентина Олександрівна та судді з Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Вінницької областей.
Суддівська бригада провела змагання без помилок, згідно з Правилами проведення змагань та Регламенту. Страховкою займались досвідчені судді-страхувальники.
 
Переможці та призери нагороджені медалями, дипломами, призами від спонсорів «Клуб мандрівників», «Альпіністи за мир», депутата районної ради та інших.
 
У цьому році ФАіС України в першу чергу приділяє увагу національним стартам зі скелелазіння. Зараз національні змагання поступово трансформуються у бік міжнародного рівня й є пріоритетним напрямком розвитку.
 
 
Призери:

Протокол швидкість

Протокол трудність

група юніори, вид-трудність                                 вид-швидкість

1.Осадчий Леонід, МСУ , м.Харків                      1. Глушко Артем, КМС, Дніпропетровська обл.

2.Ткачук Михаіл, МСУ, Київська обл.                 2.Ботнар Богдан, МСУ, Харківська обл.

3.Манякін Артем, КМС, Харківська обл.           3. Манякін Артем, КМС, Харківська обл.

 

Група юніорки, вид-трудність                                   вид-швидкість

1.Лаврикова Єлізавета, МСУ Харківська обл.   1.Лаврикова Єлізавета, МСУ Харківська обл.

2.Баннік Анна, КМС, Харківська обл.                   2.Баннік Анна, КМС, Харківська обл.

3.Юдіна Ірина, КМС, Вінницька обл.                   3.Юдіна Ірина, КМС, Вінницька обл.      

         

Група –молодь (юнаки 2002-2003 р.н.),

          вид-трудність                                                      вид-швидкість

1.Суховий Гліб, КМС, Харківська обл.                      1.Ілюхін Дмитро, КМС,Дніпропетровська обл.

2. Ілюхін Дмитро, КМС, Дніпропетровська обл.  2.Лінкевич Кирило, 1 р., Дніпропетровська обл.

3.Аврамов Микита,  1 р., Луганська обл.               3. Суховий Гліб, КМС, Харківська обл. 

                  

 Група –молодь дівчата 2002-2003 р.н.

            вид-трудність                                                      вид-швидкість

1.Нестеренко Дарья, 1 р.Харківська обл.       1.Попова Даніелла, КМС, Харківська обл.

2. Попова Даніелла, КМС, Харківська обл.   2. Нестеренко Дарья, 1 р.Харківська обл.      

3.Аксьонова Анастасія, 1 р.Харківська обл.  3.Терентьєва Софія, КМС, Дніпропетровська обл.

 

Група юнаки 2004-2005 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Бахмет-Смоленський І., 1 р.Харківська обл.   1.Зінченко Максим, 1 р.Дніпропетровська обл.

2.Булах Богдан, КМС, Дніпропетровська обл.  2.Внуков Максим, 1 р. Харківська обл.

3. Внуков Максим, 1 р. Харківська обл.              3. Булах Богдан, КМС, Дніпропетровська обл.

 

Група дівчата 2004-2005 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Педько Катерина, КМС, Хмельницька обл.      1.Ткачова Дарья, 1 р. Дніпропетровська обл.

2.Шевченко Катерина, КМС, Харківська обл.      2.Бурова Оксана,КМС, Дніпропетровська обл.

3.Нікітіна Вікторія, КМС, Хмельницька обл.        3. Педько Катерина, КМС, Хмельницька обл.      

 

 Група юнаки 2006-2007 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Дятлов Тимур, 2 р. Харківська обл.                    1. Дятлов Тимур, 2 р. Харківська обл.                   

2.Хаєцький Артур, 3 р. Харківська обл.                2.Грігорьєв Назар, 3 р. Дніпропетровська обл.

3.Беспалий Дмитро, 2 р. Харківська обл.            3.Крестьянінов Денис, 3 р.Дніпропетровська обл.

 

Група дівчата 2006-2007 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Кобець Анастасія, 1 р. Донецька обл.                   1.Кобець Анастасія, 1 р. Донецька обл.

2.Безсонова Аліна, 3 р.Донецька обл.                     2.Безсонова Аліна, 3 р.Донецька обл.

3.Ярош Діана, 1 р. Дніпропетровська обл.             3.Романець Марія, 3 р. Дніпропетровська обл.

 

Група юнаки 2008-2009 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Пічка Ігор, 3 р. м.Київ                                                   1.Абрамкін Микита, 3 р., Луганська обл.

2.Гудим Єлісей, 1ю. , Луганська обл.                          2. Пічка Ігор, 3 р. м.Київ                                                  

3.Клочко Гліб, 3 р. Луганська обл.                               3. Клочко Гліб, 3 р. Луганська обл.                              

Група дівчата 2008-2009 р.н.

  вид-трудність                                                                    вид-швидкість

1.Арнаут Руслана, 1ю., Харківська обл.                   1.Халькевич Єлізавета, 2ю., Дніпропетровська обл.

2.Вознюк Ніна, 3р.Дніпропетровська обл.           2. Халькевич Поліна, 1 ю., Дніпропетровська обл.

 

3. Халькевич Єлізавета, 2ю., Дніпропетровська обл.3.Макогон Юлія , р. Луганська обл. 

Добавлено: 14.02.2019