Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Анонс. Болдеринговий фестиваль на природному рельєфі Easter Island 2019

5-6 жовтня, в Сколівському районі, неподалік від водоспаду Кам'янка, відбудеться болдеринговий фестиваль Easter Island 2019 на природних каміннях.
 
«Острів Пасхи» - відносно новий болдеринговий район. Знаходиться приблизно у 10 км від Сколе, неподалік від водоспаду Кам’янка. На теперішній час є 196 промаркованих болдерингових ліній від 5-ї до 8А категорії складності, на будь-який смак. Порода каміння- піщаник. 
 
Але це ще не все. Район великий, камінь багато, організатори «Острів Пасхи» зараз продовжують готувати та чистити нові лінії. Каміння у дивовижному лісі, висотою від трьох метрів чекають на скелелазів.
 
Зараз більшість ліній шостої категорії, більш детально можна подивитись на сайті
 
 
Реєстрація та більш детальна інформація буде пізніше.
 
 
Як дістатись (інформація минулого року):
 
Від Львівського приміського вокзалу кожних півгодини їде маршрутка Львів — Сколе, виходити в селі Дубина (остання зупинка в цьому селищі; поворот на водоспад Кам’янка).
 
Також можна їхати на електричці Львів-Мукачево або Львів-Лавочне до міста Сколе. Вони відправляються о 8.50, 14.16, 18.00 та 18.38 від приміського та о 07:10 та 16:50 від головного залізничного вокзалу. Зі Сколе сідати на таксі та їхати трохи вище водоспаду Кам’янка, на галявину за водоспадом.
 
Є маршрутка Львів — Сколе — Кам’янка, яка їде двічі на день о 10.40 та о 14.40 теж від приміського вокзалу. Вийти потрібно біля водоспаду Кам’янка.
 
Додано: 09.07.2019