Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Комиссии

 

Склад комісії з навчання, методичної роботи та безпеки:
 
  • Сергій Недосєков- голова
  • Сергій Федірко
  • Олександр Кашель
  • Павло Векла
  • Михайло Шалагін
  • Владислав Соломович (консультант)
 
Склад комісії з розвитку скельних районів:
  • Владислав Чумаченко - голова
 
Склад Ради ветеранів альпінізму і скелелазіння ФАіС України:
 
  • Житній Євген - голова ради ветеранів
  • Потапов Євген - заступник
  • Омельяненко Анатолій - заступник техніка безпеки
  • Самсонова Лілія - організація змагань, суддя республіканської категорії
  • Василенко Юрій - радник
  • Добролюбова Тетяна - медичне забезпечення
  • Приймак Ігор - представник команди
  • Балтянський Борис - представник команди
  • Тимченко Володимир - представник команди
  • Фенова Марина - представник команди
  • Курчатов Олег - представник команди
  • Карбовський Юрій - представник команди
  • Канінський Валерій - представник команди
  • Подтереба Анатолій - представник команди

 

 

 

Комісія з класифікації маршрутів

  • Полтавець Євген
  • Лавриненко Олександр
  • Вєнславовський Дмитро
  • Поддубнов Михайло.

Комісія з кваліфікації:

  • Хитриков Володимир
  • Ревчук Оксана
  • Леонтьєв Вадим.

Комісія з льодолазіння:

  • Гуляєв Дмитро
  • Котляр Роман
  • Сипавін Валентин
  • Пірогова Стефанія.

Комісія з аматорського альпінізму:

  • Швець Павло.

Комісія зі змагань, фестивалів, конкурсів:

  • Заколодний Олександр
  • Крамаренко Олександр.

Комісія зі скіальпінізму 

  • Олівсон Олександр,
  • Чухран Михайло.

Комісія з комерційного альпінізму, (робота з гідами):

 

  • Крамаренко Олександр
  • Хитриков Володимир
  • Клебанський Володимир.

 

Комісія зі справ молоді:


• Микола Побережець – голова
• Ткаченко Євгенія м. Полтава
• Сухарєва Любов м. Харків
• Бутенко Олена м. Кременчук

 

Комісія з розвитку інфраструктури:


• Тищенко Андрій – голова
• Гришков Антон – СК «Формат»
• Жигарєв Андрій – скеледром «Цех»
• Козак Євгеній – скеледром «КПІскала»

Кваліфікаційної та дисциплінарної комісії зі скелелазіння


• Ольга Киселева – голова
• Лариса Герасимова
• Олександр Зілінський

Комісія з маркетингу, взаємодії з партнерами федерації, спонсорами.


• Станіслав Клешньов – голова
• Андрій Тищенко
• Олег Покусаєв