Федерація альпінізму і скелелазіння України

Інформація


Комитеты

Комітет з альпінізму 

Голова - Олександр Заколодній

Тренерська рада:

  • Тимко Євген
  • Полтавець Євген
  • Горбенко Мстислав
  • Храпко Сергій.

Колегія суддів з альпінізму:

  • Верба Олександр
  • Горбенко Мстислав
  • Бершов Сергій
  • Хитриков Володимир.

Комісія з класифікації маршрутів:

  • Полтавець Євген
  • Лавриненко Олександр
  • Вєнславовський Дмитро
  • Поддубнов Михайло.

Комісія з кваліфікації:

  • Хитриков Володимир
  • Ревчук Оксана
  • Леонтьєв Вадим.

Комісія з льодолазіння:

  • Гуляєв Дмитро
  • Котляр Роман
  • Сипавін Валентин
  • Пірогова Стефанія.

Комісія з аматорського альпінізму:

  • Швець Павло
  • Соломович Владислав
  • Волобаєв Ігор

Комісія зі змагань, фестивалів, конкурсів:

  • Заколодний Олександр
  • Крамаренко Олександр.

Комісія зі скіальпінізму 

  • Олівсон Олександр,
  • Чухран Михайло.

Комісія з комерційного альпінізму, (робота з гідами):

 

  • Крамаренко Олександр
  • Хитриков Володимир
  • Клебанський Володимир.

 

Комітет зі скелелазіння:


• Серік Казбеков – голова
• Станіслав Клешньов – заступник голови
• Катерина Медведева секретар комітету зі скелелазіння
• Михайло Шалагін - член комісії з навчання, методичної роботи та безпеки, керівник постановників трас
• Галина Кипоренко – голова колегії суддів зі скелелазіння
• Микола Побережець – голова комісії зі справ молоді.
• Ольга Киселева - голова кваліфікаційної та дисциплінарної комісії зі скелелазіння
• Олександр Зілінський – менеджер збірної зі скелелазіння
• Валентина Маренич – головний тренер зі скелелазіння
• Євгенія Казбекова - представник спортсменів
• Андрій Тищенко - голова комісії з розвитку інфраструктури

Тренерська рада:
• Валентина Маренич – головний тренер зі скелелазіння
• Максим Стєнковий - старший тренер швидкість
• Олександр Зілінський – менеджер збірної зі скелелазіння
• Антон Мардашов - керівник молодіжної збірної

Тренера з видів скелелазіння молодіжної збірної:
• Микола Сілевич - болдеринг
• Настасія Уварова – швидкість
• Наталія Перлова – трудність

Комісія зі справ молоді:
• Микола Побережець – голова
• Ткаченко Євгенія м. Полтава
• Сухарєва Любов м. Харків
• Бутенко Олена м. Кременчук

Колегія суддів зі скелелазіння:
• Галина Кипоренко – голова
• Василь Пономаренко – суддя національної категорії
• Ольга Кісельова - суддя національної категорії

Комісія з розвитку інфраструктури:
• Тищенко Андрій – голова
• Гришков Антон – СК «Формат»
• Жигарєв Андрій – скеледром «Цех»
• Козак Євгеній – скеледром «КПІскала»

Кваліфікаційної та дисциплінарної комісії зі скелелазіння
• Ольга Киселева – голова
• Лариса Герасимова
• Олександр Зілінський

Комісія з маркетингу, взаємодії з партнерами федерації, спонсорами.
• Станіслав Клешньов – голова
• Андрій Тищенко
• Олег Покусаєв